Şubat 5, 2024

Milyarder Mike Novogratz Kripto Para Piyasası için Konuştu: “Artık Yükseliş Vakti!”

Ethereum’a yaptığı erken yatırımıyla da tanınan milyarder Mike Novogratz, kripto para piyasası için yükseliş koşullarının oluşmaya başladığını belirtti.

Global Alts konferansındaki yeni bir tartışmada görüşlerini aktaran Mike Novogratz, kripto para piyasasındaki bilinmeyen risklerin çoğunun ayı piyasasını ve onunla birlikte gelen fiyaskoların çoğunu takiben ortadan kalktığını belirtti.

Milyarder, önümüzdeki yıl içinde düzenleyici netlik olasılığı, Fed’in faiz oranlarını düşürmeye başlayacağına dair artan beklenti ve Bitcoin ETF’leri aracılığıyla benimsenmesi dahil olmak üzere üç faktörün kripto piyasaları için kuyruk rüzgarı olarak hizmet etmek üzere hareket ettiğini belirtti.

Novogratz, “kuyruk riski” olarak belirttiği riskleri ortadan kalktığını ve bu riskleri avantaj lehine çevirdiklerini belirtti. Novogratz, ABD’de 11 ay sonra gerçekleşecek seçimlerin Gary Gensler’in sonunu işaret edeceğini öne sürerken, kripto para yasalarının artık daha da net olacağını belirtti.

Önümüzdeki 12-18 ay içinde düzenlemeler gelecek, Fed faiz oranlarını düşürecek ve daha yeni başlayan bu yeni benimseme aracımız var.

ETF iki haftalık. Genellikle, ETF’ler duyurulur ve altı ila yedi hafta boyunca işlem görmeye başlamazlar, böylece satış güçlerine telefon görüşmeleri yapmak için bir ton zaman verir.

Şimdi Bitcoin satan dokuz büyük satış gücümüz, devasa satış güçlerimiz var ve bu çok büyük bir olay.

 

Kaynak : The Daily Hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?