Mart 6, 2024

Milyarder Mark Cuban’dan Şaşırtan Açıklama: Altın Yerine Bu Kripto Varlığı Tercih Ediyorum!

Ünlü milyarder Mark Cuban, yatırım olarak Bitcoin ‘i (BTC) altına tercih ettiğini belirtti.

CNBC’ye verdiği yeni bir röportajda iş adamı, yatırım açısından kripto kralını daha iyi bir seçenek olarak gördüğünü ve BTC’yi “her gün, bütün gün” altına tercih ettiğini belirtti.

Cuban, Bitcoin’in ileriye dönük fiyatı için ne beklediğine dair şunları belirtti,

“Bitcoin sadece arz ve talep tarafından yönlendiriliyor. Sadece 21 milyon tane olacak. Ne kadar çok insan alırsa ve ne kadar az insan satarsa, fiyat da o kadar yükselecek demektir.

Bu işin doğasında var. Bu harika bir değer deposu, bu yüzden ona yatırım yapıyorum. Çünkü talebin satan insan sayısını aşacağını hissediyorum.”

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Bitcoin bu haber yazıldığı sırada 66,668 dolardan işlem görüyor.

Milyardere göre, dijital varlık endüstrisinin en büyük hayal kırıklığı merkezi olmayan uygulamaların (DApps) kitlesel olarak benimsenmemesi.

Tıpkı Instagram gibi uygulamaların ilk günlerinde gördüğümüz gibi. Kriptonun yaygınlaşması için bu geçiş uygulamasına ihtiyacımız var ama o zamana kadar, sadece yatırım perspektifinden bakarsak, her gün altın yerine Bitcoin’e yatırım yapıyorum ve bunu yıllardır söylüyorum.”

Kaynak : The Daily Hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?