Mart 23, 2020

Mike Novogratz, 2020’nin Bitcoin Yılı Olacağına İnanıyor

Bitcoin fiyatı, geçen hafta Cuma günü özellikle önde gelen kripto paralar arasında büyük bir toparlanma olmasına rağmen düşüş ile haftayı kapattı. Bitcoin 7.000 dolarla kapandı, Ethereum 150 doların üzerine çıktı, XRP ise haftalık en yüksek 0.1750 dolardan işlem gördü.

Yazının kaleme alındığı sırada, kripto para piyasası yeşil renkte diyebiliriz. Piyasadaki en iyi performans gösterenlerden bazıları, %4’ün üzerinde kazanç elde eden Ethereum Classic (ETC), %3’ün üzerinde büyüme ile Monero (XMR) ve gün içinde %3,6 değer artışı ile Litecoin (LTC).

BTC yazının kaleme alındığı saatlerde 5.868 dolardan işlem görüyor. Hakim düşüş eğilimi, önümüzdeki günlerde daha aşağı yönlü bir hareketin beklendiğini göstermekte. Düşüşler devam ederse, destek seviyesinin 5.500 dolar olması bekleniyor.

Galaxy Digital’in CEO’su Michael Novogratz Twitter hesabından yaptığı bir paylaşımda öngörülerini dile getirdi. Kripto sektörünün yakında tanıdığı isimlerden Novogratz, 2020’de Bitcoin fiyatının geri kazanılması ve performansı için iyimserliğini dile getirdi. Novogratz, son haftalarda yaşanan dalgalanmalara ve fiyat düşüşüne rağmen 2020’nin hala Bitcoin’in yılı olacağına inanıyor. Ayrıca, fiyattaki oynaklığın birkaç ay sonra devam edeceğini de söyledi.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?