Mayıs 20, 2022

Michaël van de Poppe’ye Göre Bu Altcoin %47’lik Bir Ralliye Hazırlanıyor


Son güncellenme : 10.06.2022 - 16:53

Yaygın olarak takip edilen kripto trader’ı Michaël van de Poppe, Bitcoin (BTC) 28.400 dolarlık destek aralığını koruyabilirse STEPN’in (GMT) büyük bir ralli görebileceğini düşünüyor.

Kripto analisti, 602.000 Twitter takipçisine GMT’nin yakında yaklaşık %47 sıçrayarak 1.80 dolar seviyesine çıkabileceğini söyledi.

“BTC 28.400 dolar aralığını korursa GMT’de bir faaliyet olabilir.”

STEPN, yazı yazılırken 1.45 dolardan işlem görüyor. Van de Poppe, BTC’yi de inceledi. Analiste göre, Bitcoin 29.400 dolar seviyesini dirençten desteğe çevirebilirse, o zaman piyasa değerine en büyük kriptoyu 32.800 dolara ulaşmaktan hiçbir şeyin alıkoyamaz.

“28.400 dolarda yer alan Bitcoin alanımı hala izliyorum (birkaç gün önce işaretledim). 

29.400 dolardan da reddedildi, bu yüzden daha düşük aralıkların nasıl tepki vereceğini göreceğiz. 

29.400 dolarlık direncin desteğe dönüşü, şimdiden 32.800 dolara doğru bir tetikleyici.” 

Bitcoin, yazı yazılırken 30.002 dolardan işlem görüyor. Van de Poppe ayrıca altcoin piyasalarının patlamaya hazır olduğunu düşünüyor. Analist altcoin’ler içinden Chiliz’in (CHZ) bir grafiğini seçti, spor odaklı token’ın %20-35 kazanç sağlamaya hazır olduğunu düşünüyor.

“Bazı altcoin’lerde gerçekleşen iyi kırılmalar, trade edilebilecek bazı [desteğin dirence] dönüşlere neden oldu. 

CHZ’de bunlardan biri. 

%20-35’lik bir koşuyla sonuçlanabilir.” 

Fiyat hareketlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : daily hodl

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?