Michaël van de Poppe’ye Göre Bu Altcoin %47’lik Bir Ralliye Hazırlanıyor

0
Michaël van de Poppe'ye Göre Bu Altcoin %47'lik Bir Ralliye Hazırlanıyor

Yaygın olarak takip edilen kripto trader’ı Michaël van de Poppe, Bitcoin (BTC) 28.400 dolarlık destek aralığını koruyabilirse STEPN’in (GMT) büyük bir ralli görebileceğini düşünüyor.

Kripto analisti, 602.000 Twitter takipçisine GMT’nin yakında yaklaşık %47 sıçrayarak 1.80 dolar seviyesine çıkabileceğini söyledi.

“BTC 28.400 dolar aralığını korursa GMT’de bir faaliyet olabilir.”

STEPN, yazı yazılırken 1.45 dolardan işlem görüyor. Van de Poppe, BTC’yi de inceledi. Analiste göre, Bitcoin 29.400 dolar seviyesini dirençten desteğe çevirebilirse, o zaman piyasa değerine en büyük kriptoyu 32.800 dolara ulaşmaktan hiçbir şeyin alıkoyamaz.

“28.400 dolarda yer alan Bitcoin alanımı hala izliyorum (birkaç gün önce işaretledim). 

29.400 dolardan da reddedildi, bu yüzden daha düşük aralıkların nasıl tepki vereceğini göreceğiz. 

29.400 dolarlık direncin desteğe dönüşü, şimdiden 32.800 dolara doğru bir tetikleyici.” 

Bitcoin, yazı yazılırken 30.002 dolardan işlem görüyor. Van de Poppe ayrıca altcoin piyasalarının patlamaya hazır olduğunu düşünüyor. Analist altcoin’ler içinden Chiliz’in (CHZ) bir grafiğini seçti, spor odaklı token’ın %20-35 kazanç sağlamaya hazır olduğunu düşünüyor.

“Bazı altcoin’lerde gerçekleşen iyi kırılmalar, trade edilebilecek bazı [desteğin dirence] dönüşlere neden oldu. 

CHZ’de bunlardan biri. 

%20-35’lik bir koşuyla sonuçlanabilir.” 

Fiyat hareketlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Hoş geldin hediyeleriyle dolu Kripto Para Borsası Kucoin'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın