Michaël van de Poppe’ye göre Bitcoin, Ethereum, XRP ve İki Ek Altcoin için Sırada Ne Var?

0
Michaël van de Poppe'ye göre Bitcoin, Ethereum, XRP ve İki Ek Altcoin için Sırada Ne Var?

Popüler bir kripto analisti ve trader’ı olan Michaël van de Poppe, piyasalar toparlanırken bir avuç önde gelen kripto varlığı için tahminlerini paylaştı.

Michaël van de Poppe, 557.000 takipçiyle paylaştığı bir tweette, önde gelen kripto varlığı 42.000 dolarlık destek seviyesini tutabilirse, Bitcoin (BTC) için ufukta daha daha iyi günlerin olabileceğini düşünüyor.

“42.000 dolarlık seviyeyi tutabilirse, yukarı doğru ilerlemeye devam edebiliriz. 43.000 doların üzerinde, Bitcoin için fazla bir engel yok, bu nedenle 46.000 dolara hızlıca yükselebiliriz.”

Şu anda, Bitcoin %2,32 arttı ve 43.639 dolardan işlem görüyor.

Analist daha sonra, yakın zamanda bir aylık düşüşten kurtulan merkeziyetsiz ağ Ethereum (ETH) hakkında görüşlerini paylaştı. Analist, nde gelen akıllı sözleşme platformunun nereye doğru ilerlediğini görmek için iki kilit seviyeye odaklandı

“Ethereum’dan iyi sıçrama. İzlediğim seviyeler, daha fazla yükseliş perspektifi ve kırılma için 3.350 dolar ve 3.600 dolar seviyeleri.”

Ethereum şu anda günlük olarak %3,76 arttı ve 3,345 dolardan işlem görüyor.

Van de Poppe, en son 23 Aralık’ta bir doların üzerinde işlem gören ve geçen hafta 0,70 ile 0,80 dolar arasında değişen dağıtılmış defter Ripple (XRP) hakkında konuştu. Analist, grafiğinde XRP’nin geçen yaz kırılmadan hemen önce olduğu gibi aynı aralıkta nasıl işlem gördüğünü vurguluyor.

“Dürüst olmak gerekirse XRP’ye bakmak için en kötü yerde değiliz.”

XRP, yazı yazılırken 0,79 dolardan işlem görüyor.

EGLD/BTC ticaret çiftinde kurumsal düzeyde ölçeklenebilir blok zinciri platformu Elrond’a (EGLD) bakan Van de Poppe, altcoinin en son büyük çıkışından önce geçen yılın Kasım ve Aralık aylarında vurduğu 0,004217 ila 0,004834 aralığını vurguluyor.

“EGLD dibe vurmuş olabilir” yorumu yaptı.

Elrond geçen ay dalgalı bir fiyat hareketi gördü ve 15 Aralık’ın yükseği 338,55 dolardan 7 Ocak’ta 186,88 dolara kadar düştü. ELGD gün içinde %2,55 arttı ve 211,93 dolardan işlem görüyor.

Van de Poppe, VET/BTC ticaret çiftinde tedarik zinciri yönetimi projesi VeChain’i (VET) inceleyerek kripto tahminlerini tamamladı. Analist, VeChain grafiğinin geçmiş fiyat hareketini yansıttığını ve destek aralığında daha fazla konsolidasyondan sonra VET’nin patlayabileceğini düşünüyor.

“MEÖ için bu, 2020-2021’de gördüğümüz fiyat hareketiyle karşılaştırılabilir hareketler gösteriyor. Çok önemli bir direnci kırmadı. Yeni bir dürtü hareketi başlayana kadar biraz daha konsolidasyon yaşanacaktır.”

VeChain bugün %5’lik güzel bir artış elde etti ve yazı yazılırken 0,08 dolardan işlem görüyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indererek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın