Ocak 19, 2024

Michael van de Poppe’den Analiz: Chainlink, Ethereum ve Bitcoin için Sırada Ne Var?

Michaël van de Poppe, merkezi olmayan oracle sağlayıcısı Chainlink fiyatı için yükseliş hissiyatını paylaşarak dikkat çekti. Van de Poppe Ethereum ve Bitcoin fiyatını da yorumladı.

Van de Popppe, LINK fiyatının mevcut seviyelerden %90’nın üzerinde yükselebileceğine dair paylaşım yaptı. Analist, altcoin’in düşük seviyeleri temizledikten sonra 13,50 dolar ile 14,25 doların üzerinde kalmaya devam ettikçe 25-30 doları aşabileceğine inanıyor.

chainlink fiyatı yükselmeye hazır

Van de Poppe, grafiğine bakarak, yakın vadede LINK’in yakında 16 dolar seviyesini geçebileceğini, 15 doların altına düşebileceğini ve ardından 18 dolar seviyesinin üzerine çıkabileceğini öne sürüyor.

Chainlink, son 24 saatte yaklaşık %3 artışla, yazım sırasında 15,72 dolardan işlem görüyor.

Van de Poppe daha sonra Ethereum‘un (ETH) Bitcoin (ETH/BTC) karşısında bir yükseliş trendine girmiş olabileceğine inanıyor. Trader’a göre ETH fiyatında gerçekleşen güçlü sıçrama olaı bir yükseliş trendini de tetikledi. Trendin devam edebileceğinden emin olmak için 0,06 BTC’yi aşması gerekiyor. Ancak haftalık yükseliş sapması olumlu bir hissiyat göstermeye devam ediyor.

ethereum fiyatı yükselişe hazırlanıyor

ETH/BTC yazım sırasında 0,05924 BTC’den (2.530 dolar) işlem görüyordu.

Trader son olarak spot BTC borsa yatırım fonlarının (ETF’ler) piyasaya sürülmesinden bir hafta sonra Bitcoin fiyatına ilişkin tahminini de güncelledi.

Van de Poppe, BTC’nin bu aralıkta konsolide olmaya devam edeceğini, dolayısıyla ETF heyecanının azalacağını öne sürüyor. Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere ETF lansmanıyla birlikte güçlü bir giriş yaşanmış olsa da Bitcoin fiyatı istenilen tepkiyi veremedi.

bitcoin fiyatında konsolidasyon devam ediyor

Trader’ın grafiğine bakarak Bitcoin’in yakında 45.000 doların üzerine çıkabileceğini ve ardından Mart ve Nisan aylarında 39.000 dolar seviyesini yeniden test edebileceğini ve bu noktada Mayıs ayı civarında 42.000 dolar seviyesini geçerek yukarı doğru hareket edebileceğini öne sürüyor.

Kaynak : The Daily Hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?