Eylül 16, 2023

Michael van de Poppe Yatırımcıları Uyardı: “Boğa Piyasası Burada Olacak, Fırsatı Kaçırmayın”!


Analiz platformu Income Sharks’ın yanı sıra ünlü kripto para trader’ı ve analisti Michael van de Poppe’ye göre şimdi altcoin satın almaya başlamak için mükemmel bir zaman. Van de Poppe tarafından dün paylaşılan bir X gönderisinde, “altcoinler “soldan ve sağdan patlıyor”, bu da boğa piyasasının burada olduğunu gösteriyor” şeklinde belirtti.

Analist ayrıca bazı altcoin’lerin neden şu anda fiyat artışları yaşıyor olabileceğini de açıkladı. Van de Poppe, en belirgin açıklamanın, risk sermayedarlarının piyasa koşullarındaki herhangi bir değişimle ilgisi olmayan yatırımları çekmek için aktif olarak teşvik etmeleri olacağına inanıyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, önde gelen kripto para birimleri ivme sergilemeye başladığında, piyasa dinamiklerinde somut bir değişim olduğunu gösterir. Buna ek olarak, önümüzdeki 6 ila 10 ay içinde gerçekleşmesi beklenen Bitcoin (BTC) yarılanması, van de Poppe’nin altcoinleri şimdi biriktirme önerisi için ek bir gerekçe oluşturuyor.

Bununla birlikte, insanların piyasalara olan inançlarını kaybetmeleri ve piyasaların yatırım getirisi açısından son derece kötü olmaya devam etmesi nedeniyle mevcut dönemin genellikle döngünün en kötü dönemine atandığını bilmek önemlidir. Van de Poppe’a göre, insanlar pozisyonlarını birkaç yıldır saklıyor ve her ralli satılıyor.

Analist buna iyi bir örnek olarak Chainlink‘e (LINK) atıfta bulundu. Altcoin’in 3D grafiğinde, çok fazla hareketin gerçekleşmediği büyük bir konsolidasyon dönemi görülebilir. Yatırımcılar, fiyat direnç seviyelerine yaklaştığında bir kırılma bekliyor ve tersine, alt aralığa yaklaştığında bir düşüş bekliyorlar.

Gerçekte meydana gelen şey, önceki düşük fiyatların altında kayda değer bir sapma, ardından yukarı doğru bir kırılma ve mevcut yeniden testin bir destek seviyesi olarak tutulmasıdır. Van de Poppe, bunun potansiyel yukarı yönlü hareket için olumlu bir işaret olduğunu ve böyle bir yükseliş eğiliminin devam etme olasılığının güçlü olduğunu belirtti.

Kaynak : CoinEdition

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?