Eylül 30, 2023

Michaël van de Poppe Yaklaşık %800 Patlayan Altcoin’in Yeni Bir Yükselişe Hazır Olduğunu Söyledi!


Son güncellenme : 30.09.2023 - 13:15

Kripto analisti Michaël van de Poppe, bu yıl 9 kata yakın kazanç elde eden düşük hacimli bir altcoin ‘in yükselişin devamı için hazırlandığına inanıyor.

Van de Poppe, X sosyal medya platformundaki 667.600 takipçisine, katman-1 iş kanıtı kripto para birimi Kaspa‘nın (KAS) “yeni bir yükselişe hazır göründüğünü” söylüyor.

Yaygın olarak takip edilen kripto analisti, Kaspa’ya yönelik yükseliş tezinin gerçekleşmesi halinde, kripto varlığının mevcut fiyattan yaklaşık %41 oranında değer kazanarak tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,068 dolara ulaşabileceğini söylüyor. Van de Poppe’ye göre Kaspa’nın uzun vadeli yükseliş trendini sürdürebilmesi için 0,049 dolar seviyesindeki direnci destek bölgesine çevirmesi gerekiyor.

Altcoin, 2023’ün başında kaydedilen 0,00539 dolarlık fiyatından yaklaşık %788 artışla, haber yazıldığı sırada 0,0479 dolardan işlem görüyor.

Kripto piyasası düşüşe geçerse, yaygın olarak takip edilen kripto analisti ve trader, ilgi alanının mevcut seviyenin %24 altına kadar olacağını söylüyor.

 Piyasalar zayıflık gösteriyorsa, 0,036 – 0,04 dolar arasında ilgilenirim.

Merkezi olmayan grafik işleme platformu Render Network’ün (RNDR) yerel token’ına dönen Van de Poppe, altcoin’in de yükselmeye devam etmesini beklediğini söylüyor. Analiste göre, RNDR’nin ani direncinin kırılması büyük olasılıkla kopuş rallilerini ateşleyecek.

 Ben şahsen yükselişin devam etmesini bekliyorum.

Bu bağlamda, 1,65 doların üzerinde bir kırılmayı tercih ederim ve ardından genişleme ve devamlılık arıyoruz.

Hedef olarak 2,50-3,00 dolar makul.

RNDR bu haber yazıldığı sırada 1,53 dolardan işlem görüyor.

Kaynak : The Daily Hodl

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?