Ocak 20, 2024

Michaël van de Poppe: Hazır Olun, Bu Altcoin Bitcoin Karşısında %160’ın Üzerinde Yükseliş Gösterecek!


Kripto analisti Michaël van de Poppe, en iyi 15 kripto varlıktan birinin yakında Bitcoin (BTC) karşısında yükselebileceğini belirtiyor. Van de Poppe, X’te, merkezi olmayan oracle sağlayıcısı Chainlink ‘in (LINK) Bitcoin (LINK/BTC) karşısında %167’den fazla yükselebileceğini iddia etti.

 Chainlink, BTC çiftinde çok önemli bir destek seviyesini tuttu ve muhtemelen buradan devam edecek. Eğer bu kırılırsa, 0,00045 BTC’nin üzerinde önemli bir kırılma, 0,0008-0,001 BTC’ye bir koşu sırada görünüyor.”

Chainlink fiyat grafiği

Trader, grafiğine bakarak LINK/BTC’nin trendin tersine dönmesinin eşiğinde olduğunu ve 0,0004480 BTC (18,63 dolar) ile önemli bir direnç seviyesini aşmak üzere olduğunu öne sürüyor.

LINK/BTC haber yazıldığı sırada 0,0003741 BTC’den (15,59 dolar) işlem görüyor.

Analist ayrıca, Bitcoin’in bir boğa piyasası döngüsünün ilk aşamalarında olduğuna ve 36.000 dolar seviyesine bir düzeltme görmenin sürpriz olmayacağına inanıyor.

Bitcoin bir ayı piyasasında değil. Aksine yeni bir boğa döngüsünün başlangıcında. Ancak yeni bir boğa döngüsünün başlangıcında olduğu için iki grup arasında yoğun tartışmalar yaşanacak…

Belki de Bitcoin için çoktan o seviyeye geldik, ancak tekrar yukarı dönmeden önce daha düşük seviyeleri test etmemiz muhtemel görünüyor. Benim kişisel ilgi alanım Bitcoin’de daha fazla birikim yapmak için 36,000-40,000 dolar arası. Bu aralık tanımlı olmaya devam ediyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Bitcoin son 24 saatte hafif bir artışla 41.636 dolardan işlem görüyor.

Kaynak : the daily hodl

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?