Michaël van de Poppe, “Devasa Fırsatlar” Sunan Üç Düşük Değerli Altcoin’i Açıkladı

0

Popüler kripto analisti ve trader’ı Michaël van de Poppe, “devasa fırsatlar” sunan üç düşük değerli altcoin’i takip ettiğini söyledi.

Yeni bir strateji paylaşımında Van de Poppe, Fetch.ai için Bitcoin’e (FET/BTC) karşı ufukta büyük bir ralli gördüğünü belirtti. Ancak önemli bir seviyeye de dikkat çekti:

“Fetch’in hareket etmeye devam etme şansı nedir ve ne kadar ileri gidebiliriz? Aslında burada sadece yeni bir higher low (0.000005 BTC veya 0.23 dolar) ve biraz da boğa bayrağı (bull flag) yaptığımız gerçeği göz önüne alındığında oldukça yüksek. Ama bununla ilgili kritik seviye, haftalık bloğu burada (0.00000548 BTC veya 0.25 dolar) tuttuğumuz gerçeğine dayanıyor.” 

Kripto stratejisti, FET’in şu anki 0.0000087 BTC veya 0.40 dolar değerinden %210’un üzerinde bir artış için yazı yazarken 1.24 dolar değerinde 0.000027 BTC’ye kadar çıkmasını beklediğini söyledi.

Yatırımcının radarındaki bir diğer kripto para ise ölçeklendirme platformu Celer Network ve onun Bitcoin çifti (CELR/BTC). Van de Poppe’a göre, CELR/BTC, 2021’in en yüksek seviyesi olan 0.00000194 BTC’de (0.089 dolar) gerçekleşen düzeltici hamlesinden sonra “önemli bir fırsat” sunuyor.

Van de Poppe’nin listesindeki son token, ödeme ağı Swipe’ın yerel token’ı olan SXP’dir. Trader, yükseliş trendini ateşlemek için SXP’nin Bitcoin’e (SXP/BTC) karşı ilk direncini kırması gerektiğini düşünüyor.

“Swipe, 0.000064 BTC’den (2.95 dolar) yukarı yönlü bir kırılma gerçekleştirecekse, büyük olasılıkla higher high bekleyeceğiz ve burada yeni bir dürtü dalgası olma şansını elde edeceğiz.”

0.000064 BTC’nin üzerinde Van de Poppe, SXP/BTC’nin 0.00013 BTC veya 5.98 dolar’a kadar yükselebileceğini ve %100’ün üzerinde bir potansiyel artışa işaret ettiğini tahmin ediyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın