Ekonomik Özgürlük ve Gerçek Ekonomi, Bu Coin’de Yatıyor!

0
Ekonomik Özgürlük ve Gerçek Ekonomi, Bu Coin'de Yatıyor!

MicroStartegy’nin eski patronu Michael Saylor, Bitcoin‘i övmeye devam etti. Saylor, özgürlüğe giden yolda BTC’nin kritik öneme sahip olduğunu açıkladı.

Saylor, Atlas Society’de yaptığı konuşmada Bitcoin’in merkezi olmayan doğasının, geleneksel finans sektöründeki bazı problemleri çözeceğini belirtti ve Bitcoin’in gelecekte öngörülen sermaye girişi ile güçleneceğinin de altını çizdi.

“Para, ağa girdikçe daha da güçleniyor. Ağa katılan herkes çok daha fazla güce sahip olacak. Kolektifin baskıcı gücüne karşı tek umudumuz bu türden bir birleşme. Daha fazla para, daha fazla insan ve daha fazla güç, hepsi bu. Benzer ideolojiye inanan insanlarla organize olmak…

Bitcoin, bir özgürlük makinesi olarak çalışıyor. Gerçeklere dayalı bir ekonomik makine.”

Bitcoin’in Benzersiz Yapısı

Bitcoin'in benzersiz altyapısı ve teknolojisi

 

MicroStrategy‘nin Bitcoin birkiminin mimarlarından olan Saylor, kripto para savunucusu olarak da öne çıkıyor. Sektöre olan inancı bir kenara Bitcoin’e olan inancı ise bambaşka seviyede.

“Ortalama 20.000 coin var. Farklı yönlerden sağlan olan yalnızca bir tane var. Bitcoin, kendini metal inşa etti. Evrendeki en sert madde o. İnsanlar bunun farkında değil ve bundan korkuyor.”

Yıllardır, ekonomiyi devletten ayırma çağrıları olduğunu ancak görevi yerine getirmek için bir teknolojiden yoksun olduğunu da belirtti. Bununla birlikte, Bitcoin’in ortaya çıkmasının, hükümetin işlemlere katılımını ortadan kaldırma fırsatı sunduğuna dikkat çekti.

Ekonomik Kölelik ve Bitcoin

Koinfinans.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere Saylor, pandeminin başlamasıyla birlikte daha fazla insanın bu ekonomik köleliğe çözüm aradığını düşünüyor.

“2020 Mart ayında pandemiyle tanıştık ve dünya durma noktasına geldi. Ekonomik çöküş hissiyatı ve korku her yerdeydi. Dijital altın olduğuna inandığımız bir formda ekonomik özgürlüğü hissettik ve bulduk…”

MicroStrategy’nin Bitcoin’e ilk inanan kurumlar arasında olduğunu belirtmekte fayda var. Devam eden piyasa düzeltmesine rağmen, şirket aktif olarak daha fazla Bitcoin biriktiriyor.

Son satın alım, Ağustos ve Eylül ayları arasında gerçekleşti ve BTC başına ortalama 19.851 dolar fiyatla 301 Bitcoin satın alındı.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın