Michael Novogratz Bitcoin’in Bir Sonraki Hamlesi İçin Bahse Girmeye Hazır

Bitcoin’in 2 Haziran’da 10.000 dolara ulaştıktan sonra yaşadığı ani düşüşün ardından, kripto topluluğu bir sonraki hamlesini tartışmaya başladı. BitMEX CEO’su Arthur Hayes bu etkinliğin dışında kalmadı ancak yapılan yorumlar Galaxy Digital’in CEO’su Michael Novogratz’ın kafasını karıştırmadı.

Hayes tarafından Bitcoin’in sıradaki hareketinin ne olacağına dair soru yönelttiği bir tweet’ine yanıt olarak, Novogratz bunu bir akşam yemeği bahsine dönüştürdü. Novogratz soruya “Daha yükseğe. Seninle akşam yemeğine bahse girerim.” yanıtını verdi.

Bitcoin, bu hafta Salı günü 5 dakika içinde sevindiren 10 bin dolarlık fiyattan sadece 5 dakika içinde 600 doların üzerinde düşüş yaşadı. Bir numaralı kripto para birimi, o zamandan beri tekrar 10.000 dolara doğru yavaş ama güçlü bir toparlanma başlattı ve şu anda 9.838 dolardan işlem görüyor.

Bir Bitcoin analisti olan Josh Rager, daha önce paylaştığı bir tweet’te Bitcoin’in tekrar 10 bin dolara doğru baskı yaptığını ve BTC’nin yükselişte olduğunu söyledi. Rager’in ve Novogratz’ın iyimserliği özellikle hafta sonu yaklaştığı için daha mantıklı geliyor. Birkaç araştırmaya göre, Bitcoin hafta sonları daha iyi performans gösteriyor ve en iyi yatırım getirisi Cumartesi günleri kaydediliyor. Bu, son birkaç yılın en popüler konularından biri haline gelmiştir.

Bu sebeple Novogratz haklı çıkabilir. Yani Bitcoin şu an sahip olduğu fiyattan daha da yükseğe çıkabilir, ancak hafta sonu bittikten sonra ne olacağını sadece zaman gösterecektir.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.