Aralık 29, 2019

Michael Novogratz Bitcoin Tahminini Güncelledi

Bitcoin’in en popüler taraftarlarından biri olan Michael Novogratz, BTC’nin fiyatıyla ilgili tahminleri 2020’ye kadar düşürdüğü anlaşılıyor. Bu kez, 12.000 Dolar’ın üzerinde kapanacağına inanıyor, ancak konu hakkında daha fazla fikir vermiyor.

2020’de Bitcoin’in Fiyatı 12.000 Dolar’ın Üzerinde Olacak

Michael Novogratz, Bitcoin’in en ses getiren savunucularından biridir. Eski bir Wall Street hedge fon yöneticisi ve bir kripto para ticaret bankası olan Galaxy Digital’in sahibi olan önemli bir yatırımcıdır.

Ertesi yıl için tahminlerinden bahsettiği bir Tweet’te, Novogratz, Bitcoin’in 12.000 Dolar’ın üzerinde işlem yapacağını paylaştı.

BTC’nin fiyatında 12.000 Dolar’a kadar bir artış durumunda %64 arttığını gözlemleyeceğiz. Tarihsel olarak konuşursak, bu olasılık mevcut. Örneğin, 2019 yılında Bitcoin yaklaşık 3.700 Dolar’dan işlem görmeye başladı ve şu anda olduğu yere kadar arttı. Bu neredeyse %100’lük bir büyüme demek. Novogratz’ın öngördüğü şey, Bitcoin’in daha önce fazlasıyla yaptığı birşey.

Temmuz 2019’da, lider kripto paranın fiyatı, yıl içindeki en yüksek seviye olan 14.000 Dolar’a ulaştı. Kısa bir süre sonra, Michael Novogratz, Bitcoin’in yıl sonuna kadar tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20.000 Dolar’a ulaşabileceğini söyledi. Ayrıca, yıl boyunca göreceğimiz en düşük seviyenin 8.500 Dolar olacağını da söylemişti.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?