Metaverse Altcoin Analizleri: MANA, SAND, ENJ’de Son Durum Ne?

0

Metaverse ve metaverse varlıklar, kripto ekosisteminin son zamandaki favori alanlarından biri ve yatırımcılar için inanılmaz bir yatırım fırsatı tokenleri haline geldi. Ancak, “Metaverse Tokenlerin Çoğunluğu Ekim” rallisinin bir düzeltme aşamasından geçti. Bu belirteçler bu yüksek seviyelerde kalmayı başarırsa, boğalar Aralık ayı için rallilerine devam edebilir.

MANA/USD Grafiği: 4 Saatlik Zaman Çerçevesi

Decentraland (MANA), yakın zamanda tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 5 dolarlık seviyeyi aşmayı başardı. Token fiyatı biraz yükselmeyi başardı ve 5,9 dolar seviyesinde güçlü bir dirençle karşılaştı. Bu direnci kıramayan MANA, ufak bir çekilme yaşadı.

Token fiyatı 4,33 dolarlık iyi bir destek seviyesine geriledi ve bu seviyeden üçlü dip desteği gösterdikten sonra fiyat tekrar 5 dolar direncini geri aldı. Fiyat şu anda uygun desteği kontrol etmek için bu seviyeyi yeniden test ediyor ve bu da tokenin 5,9 dolarlık direnci yeniden ele almasına yardımcı olacak.

Ayrıca teknik grafik, MANA fiyatının yükselen trend çizgisinden ve 50 EMA çizgisinden güçlü dinamik destek aldığını ve bu tokendeki yükseliş trendini koruduğunu gösteriyor.

SAND/USD Grafiği: 4 Saatlik Zaman Çerçevesi

The Sandbox (SAND) token fiyatı, grafiğinde dikkate değer bir yükseliş göstererek tüm zamanların en yüksek seviyesini 8,5  dolar seviyesine çıkardı. Bu dirençten güçlü bir şekilde reddedildikten sonra token, fiyatını 5.81 dolara düşüren bir geri çekilme aşamasına girdi.

Token fiyatı bu seviyeden yeterli desteği aldı ve bu grafikte V şeklinde bir toparlanma gösterdi. Token, bu yükseliş trendini sürdürmeye çalışarak, kısa süre sonra 8,5 dolarlık genel direnç seviyesini yeniden test edebilir. Ayrıca, kripto tüccarları, bu tokende güçlü bir ralli sürdürecek 50 EMA hattı dinamik destek seviyesini kullanabilir.

ENJ/USD Grafiği: 4 Saatlik Zaman Çerçevesi

Enjin (ENJ) token fiyatı 23 Kasım’da, fiyatın ‘kupanın’ 3,6 dolarlık boyun çizgisinden kesin bir çıkış yaptığında ve günlük zaman çizelgesi grafiğindeki işleme modelinde, tüccarlar için mükemmel bir uzun vadeli fırsat olduğunu gösterdi. ENJ fiyatı, yeniden test için bu seviyeye dönmeden önce 4,8 dolarlık seviyede işlem gördü.

Fiyat boyun çizgisinin üzerinde kalırsa, bu tüccarlar uzun bir ticaret için fonlarını bu tokene yerleştirmeyi düşünebilirler. Ayrıca 20 EMA hattı, boğa rallisine dinamik destek sağlamaya devam ediyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indererek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın