Kasım 7, 2022

Dev Balina Meme Coin’e Saldırdı: 168 Milyarlık Alım!

Geçen hafta 197.79 milyondan fazla Shiba Inu (SHIB) yakımı gerçekleşti. Gizemli bir cüzdan haftanın son gününde tek bir işlemde 85.860.036 (85.86 milyon) gibi devasa miktarda meme coin yok etti.

Shibburn.com, Shiba Inu topluluğunun geçtiğimiz hafta 27 yakım işlemi gerçekleştirdiğini ve toplam 197.799.286 (197.79 milyon) meme coin yaktığını bildirdi. Bu miktar, 33 ayrı işlemle yalnızca 104.490.257 (104.49 milyon) SHIB’in dolaşımdan kaldırıldığı geçen haftaya göre biraz daha yüksek.

Meme Coin Yakım Detayları

Haftanın son gününde, gizemli cüzdan tek bir işlemde 85.860.036 (85.86 milyon) büyüklüğünde meme coin yakımı gerçekleştirdi. İşlem, Shibburn.com tarafından bildirildi.

Bununla birlikte SHIB Super Store, 31 Ekim 2022 Pazartesi günü Haftalık SHIB yakım Etkinliğinde, SHIB Burn Portal’ı kullanarak önemli bir işlemde toplam 32.584.181 (32.58 milyon) SHIB’yi kalıcı olarak dolaşımdan kaldırdı.

Topluluk liderliğindeki “1Cent token” etiketli girişim ise dikkate değer bir işlemde 22.432.755 (22.43 milyon) meme coin yakımı gerçekleştirdi.

Devasa Balinadan SHIB Alımı

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere büyük Ethereum balinaları, Shiba Inu alımı yapmaya devam ediyor. Etherscan.io, en Büyük ETH balinasının son 24 saat içinde altı ayrı işlemde 168.226.457.605 miktarda (168 milyar) meme coin aldığını bildirdi.

Derin cepli ETH yatırımcısı, yaklaşık 14 saat önce aktif hale geldi. Balina ilk etapta “Binance 15” olarak etiketlenen Binance cüzdanlarından biriyle etkileşime girerek portföyüne iki ayrı işlemle 100.200.366.053 (100.20 milyar) SHIB ekledi.  Balina burada durmadı ve sonrasında da alım yapmaya devam etti. Aşağıda söz konusu alımların detayını görebilirsiniz.

Balina Meme coin Shiba Inu'ya saldırdı

Büyük ETH yatırımcısı şu anda 4.804.208 (4.80 milyon dolar) değerinde devasa miktarda (403,376,023,871 SHIB) meme coin sahibi.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : the crypto basic
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?