Yakım Oranı Düşen Meme Coin’e Binance’ten Destek Geldi!


Birkaç ay önce Shiba Inu (SHIB), Binance Visa Card’da desteklenen kripto para birimleri listesine eklenmişti. Şimdi ise, ikinci en büyük meme coin, yeni bir Binance hizmet entegrasyonu sayesinde bir başka büyük destek kazandı.

Önde gelen dijital varlık borsası Binance, Salı günü yaptığı duyuruda, Binance Pay olarak bilinen kripto ödeme hizmetinde Shiba Inu’yi (SHIB) destekleyeceğini bildirdi.

“Binance, Binance Pay’de desteklenen kripto para birimleri listesine ALPINE, APE, BIDR, BNX, BSW, CAKE, COTI, GALA, HIGH, PORTO, SANTOS, SFP, SHIB, USDT ve XNO’yu ekledi.”

SHIB Artık Binance Pay’de Kullanılabilir

SHIB şu anda Binance Pay tarafından desteklenen 70’den fazla kripto para birimi arasında yer alıyor. Bu nedenle, kullanıcılar artık Shiba Inu (SHIB) ile kripto transferi yapabilir. Binance Pay, mobil cihazlardan kripto para gönderip almanın basit, sınırsız ve güvenli bir yoludur. Binance Pay hizmeti, CZ’nin Binance tarafından kripto benimsenmesini geliştirmek için tasarlanmış bir kripto para birimi ödeme teknolojisidir.

Shiba Inu desteği

Dahası, Binance pazarında bulunan işletmeler artık merkezi olmayan meme coin’i (SHIB) bir ödeme yöntemi olarak kabul edecek.

Shiba Inu Yakım Oranı Azaldı

Shibburn izleme platformu tarafından sağlanan verilere göre, son 24 saat içinde, meme coin yakım oranı, 32 milyon (32,584,180) SHIB’nin yakıldığı önceki 24 saatlik döneme kıyasla %23 oranında azaldı. Son 24 saatte SHIB ordusunun ortak çabalarıyla toplam 29 milyon meme coin ölü-kullanılmayan cüzdanlara gönderildi.

Shiba Inu yakım oranında düşüş

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : TimesTabloid

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?