Kasım 3, 2022

Meme Coin’e Balina Akını: 10 Milyon Dolarlık Dev Alım!

Bir grup yatırımcının 6 gün içinde 10 milyon dolar değerinde SHIB satın aldığı bildirildi. Buna bağlı olarak meme coin balina aktivitesinde artış yaşandı. Veriler WhaleStats tarafından paylaşıldı. Bu 10 balina grubu artık toplamda yaklaşık 100 milyon dolar değerinde 8.21 trilyon SHIB sahibi.

Fiyat düşüşüne rağmen, balinalar Shiba Inu’dan uzaklaşmadı ve sürekli olarak meme coin alımı yaptı. Balina topluluğu, birikim yapmak için SHIB düşüşlerini fırsat olarak değerlendirdi. Bu sayede, Shiba Inu düştüğünde bile her zaman satın alma baskısı çekti. Bunların yanında SHIB, lider meme coin Dogecoin’in fiyatını ikiye katlamasının ardından %40 sıçrayarak geçen hafta sert bir ralli yaptı.

Shiba Inu meme coin balina alımı

Musk’ın Twitter’ı devralmasıyla, Doge’un potansiyel olarak platforma dahil olma şansı yeniden gündeme geldi. Bilindiği üzere Musk, Dogecoin’in büyük bir destekçisi.

Doge bir ödeme şekli olarak Twitter’a girerse, SHIB aynı anda fiyat artışı yaşamaya başlayabilir. Her iki kripto farklı olsa da, benzer özellikleri paylaşıyorlar, bu nedenle balinalar birikim çılgınlığına girmiş olabilir. Ancak Musk’ın sonunda Doge’a Twitter’da bir ödeme şekli olarak yer verip vermeyeceği bilinmiyor.

SHIB: Yol Haritası

Shiba Inu ekibi, ekosistemine faydalı olabilecek bir dizi gelişme için çalışıyor. Yaklaşan güncellemeler şunlar:

  • Shibarium katman-2 ağı
  • SHIB: The Metaverse
  • SHI stablecoin
  • Treat token
  • ShibaSwap 2.0

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere tüm gelişmeler arasında, katman-2 çözümü gas ücretlerini önemli ölçüde düşürmeyi amaçladığından Shibarium, SHIB’in kaderini değiştirebilir. Raporlara göre Shibarium, SHIB token’larını dolaşımdan kaldırabilecek yerleşik bir “yakım” mekanizmasını da entegre edebilir. Bu nedenle, Shibarium, meme coin fiyatını sürdürülebilir bir şekilde artırabilecek bir gelişme olarak lanse ediliyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : watcher.guru


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.