Meme Coin’e Balina Akını: 10 Milyon Dolarlık Dev Alım!

0
Meme Coin'e Balina Akını: 10 Milyon Dolarlık Dev Alım!

Bir grup yatırımcının 6 gün içinde 10 milyon dolar değerinde SHIB satın aldığı bildirildi. Buna bağlı olarak meme coin balina aktivitesinde artış yaşandı. Veriler WhaleStats tarafından paylaşıldı. Bu 10 balina grubu artık toplamda yaklaşık 100 milyon dolar değerinde 8.21 trilyon SHIB sahibi.

Fiyat düşüşüne rağmen, balinalar Shiba Inu’dan uzaklaşmadı ve sürekli olarak meme coin alımı yaptı. Balina topluluğu, birikim yapmak için SHIB düşüşlerini fırsat olarak değerlendirdi. Bu sayede, Shiba Inu düştüğünde bile her zaman satın alma baskısı çekti. Bunların yanında SHIB, lider meme coin Dogecoin’in fiyatını ikiye katlamasının ardından %40 sıçrayarak geçen hafta sert bir ralli yaptı.

Shiba Inu meme coin balina alımı

Musk’ın Twitter’ı devralmasıyla, Doge’un potansiyel olarak platforma dahil olma şansı yeniden gündeme geldi. Bilindiği üzere Musk, Dogecoin’in büyük bir destekçisi.

Doge bir ödeme şekli olarak Twitter’a girerse, SHIB aynı anda fiyat artışı yaşamaya başlayabilir. Her iki kripto farklı olsa da, benzer özellikleri paylaşıyorlar, bu nedenle balinalar birikim çılgınlığına girmiş olabilir. Ancak Musk’ın sonunda Doge’a Twitter’da bir ödeme şekli olarak yer verip vermeyeceği bilinmiyor.

SHIB: Yol Haritası

Shiba Inu ekibi, ekosistemine faydalı olabilecek bir dizi gelişme için çalışıyor. Yaklaşan güncellemeler şunlar:

  • Shibarium katman-2 ağı
  • SHIB: The Metaverse
  • SHI stablecoin
  • Treat token
  • ShibaSwap 2.0

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere tüm gelişmeler arasında, katman-2 çözümü gas ücretlerini önemli ölçüde düşürmeyi amaçladığından Shibarium, SHIB’in kaderini değiştirebilir. Raporlara göre Shibarium, SHIB token’larını dolaşımdan kaldırabilecek yerleşik bir “yakım” mekanizmasını da entegre edebilir. Bu nedenle, Shibarium, meme coin fiyatını sürdürülebilir bir şekilde artırabilecek bir gelişme olarak lanse ediliyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın