Kasım 4, 2022

Meme Coin’den Dev Yakım: Arzın %50’si Yakıldı!

Baby Doge Coin (BABYDOGE) tarafından yapılan paylaşımda birkaç trilyonluk yakım açıklandı. Burn BabyDoge tarafından paylaşılan verilere göre yalnızca bir saatte 3.671.975.040.944 (3,67 trilyon) yakım gerçekleşti. Bu token’ların değeri ise 4.880 dolar civarında.

İşlem, meme coin için geçtiğimiz gün gerçekleşen en yüksek yakım oldu. Koinfinans.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere bugün bildirilen diğer yakımlar, 250 ila 500 dolar arasında değişiyordu.

Son 24 saat içinde ölü cüzdana toplam 11.555.155.907.465 (11.55 trilyon) BabyDoge transfer edildi. Sonuç olarak token’ın arzının neredeyse %47’sinin yakımı tamamlandı.

BABYDOGE Toplan Arzını Daraltıyor

BABYDOGE

BabyDoge ekibi, devam eden yakma çabalarıyla token’ın toplam arzını azaltmaya odaklanmış durumda. Baby Doge Coin’in geçen yıl toplam 420 katrilyon token arzı ile piyasaya sürüldüğünü hatırlatmak isteriz.

Nitekim yüksek arzın bir sonucu olarak, birçok yatırımcı BabyDoge’dan uzak durdu. Bu da token’ın fiyatını olumsuz etkiledi. BabyDoge’un değerini artırmak amacıyla ekip, büyük bir yakma girişimine girişti.

Temmuz ayında, BabyDoge Coin, topluluk hareketi destekleyen bir teklifte “Evet” oyu verdikten sonra 50 katrilyon token’ı yaktı. Ekip ayrıca tokenin toplam arzını büyük ölçüde azaltmak için aylık yakmalar gerçekleştiriyor.

Ayrıca ekip, BABYDOGE Swap’in işlem ücretlerinin bir kısmını kripto para birimini satın almak ve yakmak için kullanacağını duyurdu. Bu çabalar, meme coin‘in toplam arzının azalmasına büyük ölçüde katkıda bulunacaktır.

Baby Doge Swap’ın verilerine göre ekip tarafından 199,2 katrilyon yakıldı. İlginç bir şekilde, ekip yanma oranından memnun görünmüyor. Dün BabyDoge Coin, kripto para birimi için bir yanık portalı başlatacağını ima etti. Topluluğu, insanları portal aracılığıyla BabyDoge’u yakmaya motive etmenin yollarını önermeye davet etti.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : The Crypto Basic
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?