Kasım 26, 2022

Bu Meme Coin’den Trilyonlarca Yakıldı, Arz %47 Daraldı!

Bitcoin ve Ethereum değerlemesi dün stabil hale gelmeye başladı. Öncü kripto varlık BTC, 16.500 dolar seviyesini korurken altcoin kralı 1.200 dolar civarında işlem görüyor. Toplam pazar değeri ise 830 milyar dolar civarında. Meme coin dünyasında mücadele eden BabyDoge Coin ise güçlenmeye çalışıyor.

Geçtiğimiz gün yalnızca iki meme coin fiyatı yükseldi. Bunlardan birisi de BabyDoge oldu. BabyDoge, son 24 saat içerisinde çok az yükselmiş olsa da olumlu kalmaya çalışıyor. 0.000000001134 dolardan işlem gören meme coin, piyasa değerini %2,60 civarında arttırarak 130,482,685 dolara yükseltti.

BabyDoge Coin

BabyDoge ise fiyattan bağımsız olarak arzını daraltmak için yakım yapmaya devam ediyor. Yakım takipçisinin verilerine göre son 24 saatte 4.16 trilyon BABYDOGE token yakımı gerçekleşti. Tüm verilere bakıldığında ise toplam arzın %47’sinin yakımı gerçekleşti.

Mevcut yatırımcıların ellerinde tuttukları varlıkları da artış kaydetti. BABYDOGE yatırımı yapmaya başlayan yeni yatırımcıların sayısında da iyi bir artış var. Yakın zamanda 1.64 milyon token, 213 farklı yeni yatırımcı tarafından satın alındı.

Nitekim BabyDogeSwap üzerinde ‘kilitlenmiş toplam varlık’ sayısında da artış görülebiliyor. 10 Kasım’ın düşük seviyesi olan 23.1 milyondan şu an 28 milyon dolarlık varlık kilitlendi.

BabyDogeSwap kitlenmiş cüzdanlar.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere bu gelişmeler kısa vadede ciddi bir fiyat artışıyla sonuçlanmadı. Buna karşın piyasadaki düzeltme ve stabilizasyon, BABYDOGE fiyatında da karşılık buldu. Buna karşın diğer meme coin’lere karşı biraz daha zayıf kaldı.

Bitcoin ve Ethereum ile haftalık korelasyonunun yalnızca 0,34 ve 0,28 seviyesinde. Nitekim Dogecoin korelasyonu 0,23, Shiba Inu korelasyonu ise 0,28’di.

Dolayısıyla BabyDoge, parabolik iyileşme sonrası yaşadığı fiyaskodan kurtulmasına yardımcı olması için daha geniş bir piyasaya güvenmek yerine, kendi ekosistemine odaklanmalıdır.

BABYDOGE fiyat tahmini

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Watcher.guru
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?