Aralık 1, 2022

Önde Gelen Meme Coin’den Hamle: 1 Dolar Gelebilir!

2022 yılının genel özetinin ‘ayı piyasası’ olduğunu söylemek hatalı olmayacaktır. Buna karşın benimsenme oranı istatistiklere göre artış kaydetti. Kripto varlıkların fiyatları düşmesine karşın önde gelen platformlar kabulünü arttırmaya devam etti. Shiba Inu ekosisteminin bir parçası olan BONE da önemli kazançlar elde etti.

BONE fiyatı son birkaç haftada %20 artış kaydetti. Bugün erken saattlerde birçok varlık hafif bir kazanç kaydederken BONE %6 arttı. Fiyat 0,6494 dolarlık seviyeden 0,7861 dolara kadar yükseldi. Bu sıçrama kayda değer bir oranda gerçekleşti.

Aşağıdaki grafikte söz konusu yükselişi görmek çok daha kolay olacaktır.

BONE fiyat tahmin

Haber hazırlanırken fiyat ortalama %2 artışla 0.7838 dolardan işlem görüyordu. Tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 41,67 dolardan %98 oranında değer kaybetti. Nitekim mevcut seviyeler göz önünde bulundurulursa 1 dolarlık seviyenin aşılması mümkün görünüyor.

BONE, Önemli İki Listeleme Haberi Aldı

Bugün erken saatlerde Shiba Inu topluluğu, BONE listeleme duyurularına olumlu tepki verdi. New York merkezli kripto platformu Uphold, Shiba Inu ekosistemine ait BONE’u platformuna dahil ettiğini duyurdu.

Uphold’un bugün erken saatlerde yedi token listeledi ve bunların arasında BONE da bulunuyor.

Shiba Inu yakım takip portalı Shibburn, Coinbase’i davayı takip etmeye ve varlığı listelemeye çağırdı.

Buna ek olarak, dün, önde gelen bir Hint kripto platformu olan SunCrypto da BONE listelemesini duyurdu. Borsa, token için ticarete başladığını duyurdu ve kullanıcıları ticareti gerçekleştirmek için cüzdanlarına para yatırmaya ikna etti.

Tüm bu faktörler kripto varlığının fiyatının daha da yükselmesine kesinlikle yardımcı oldu.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Watcher.guru
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?