Meme Coin’den Dikkat Çeken Gelişme: İlk 100 Arasına Girdi!

Son günlerde manşetlere sıkça çıkan meme coin Floki Inu (FLOKI), Elon Musk’ın hamlesiyle başlayan dikkat çekici bir ralliye imza attı. Fiyattaki hızlı artış, FLOKI’nin piyasa değerine göre ilk 100 kripto para birimi arasına girmesini sağladı. Meme coin böyle bir dönüm noktasına ilk kez ulaştı. FLOKI şu anda CoinMarketCap tarafından küresel olarak 97. en büyük kripto para birimi olarak karşımıza çıkıyor.

Meme coin Floki Inu ilk 100 altcoin arasına girdi

FLOKI yedi günde %22’den fazla büyürken, Dogecoin ve Shiba Inu gibi diğer birçok meme coin aynı dönemde değer kaybetti.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Floki’nin muazzam fiyat rallisinin yanı sıra, bir NFT metaverse oyunu olan Valhalla, birkaç DeFi ürününü içeren bir protokol olan FlokiFi, bir NFT pazarı olan FlokiPlaces ve bir kripto eğitim platformu olan Floki Üniversitesi gibi yardımcı araçları, meme coin büyümesinin temel unsurlarıdır.

FLOKI’nin CoinMarketCap’in ilk 100 sıralamasında 97. sırayı elde etmek için Shiba Inu ekosisteminin yönetim token’ı olan Bone ShibaSwap’ı (BONE) da geride bıraktığını belirtmekte fayda var. Bu da, Shibarium etrafındaki tüm ilgiye rağmen, kripto para biriminin tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardığını gösteriyor.

FLOKI gösterdiği performansla fiyat artışı açısından SHIB’in de önüne geçti. Son bir haftada FLOKI %22’nin üzerinde değer kazanmışken, SHIB aynı dönemde %3’ün üzerinde değer kaybetti. Bu nedenle, Floki yalnızca BONE’dan dikkatleri üzerine çekmekle kalmadı, aynı zamanda Shiba Inu gibi üst düzey bir meme coin’i de geride bırakmayı da başardı.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : CoinGape


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.