Meme Coin’den Büyük Başarı: İşlem Sayısı 1 Milyonu Aştı!

Shiba Inu (SHIB), piyasadaki en popüler meme coin’lerden biri. SHIB’in bu popülerliğinin ana nedenlerinden biri olarak projenin geliştirme açısından oldukça “çalışkan” olması gösterilebilir. Meme coin, topluluğu için çok sayıda proje ve geliştirme üzerinde çalışıyor. Örneğin geçen yıl piyasaya sürülen, Shiba Eternity, büyük bir başarıydı.

Güncel bir gelişme olarak, “Puppynet”in yakın zamanda piyasaya sürülmesinden bu yana Shibarium’un test ağı bir milyonun üzerinde işlem gerçekleştirdi. Üstelik Beta Testnet (Puppynet) sadece bir hafta önce yayına alınmıştı. Veriler gösteriyor ki Shibarium, doğrulayıcı node operatörlerinden çarpıcı bir ilgi ve kullanıcılardan büyük bir benimseme gördü.

Shibarium tarafından inşa edilmiş Puppyscan’dan elde edilen verilere göre, Shiba Inu (SHIB) katman-2 ağının beta test ağı, cüzdan adreslerinin sayısı ve toplam işlemler açısından yeni kilometre taşlarına ulaştı.

Meme coin Shiba Inu günlük işlem oranları

Verilere daha detaylı bakarsak: Beta test ağının lansman tarihinden bu yazının yazıldığı tarihe kadar, Puppynet’te kaydedilen toplam işlem sayısı 1.076.348’e ulaşmış durumda, dahası bu sayı artmaya da devam ediyor.

Öte yandan, Shiba Inu (SHIB) katman-2 ağına eklenen toplam blok sayısı 177.368. Şimdiye kadar, Shibarium Beta Testnet’teki en yüksek günlük işlem sayısı 28 Mart’ta 144.458 tamamlanan işlemle kaydedildi. Bugün PuppyNet’te basın zamanında 9.530 işlem tamamlandı.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere özellikle Puppynet’te 24 saatten kısa bir sürede 100.000’den fazla cüzdan adresi oluşturuldu. 30 Mart itibarıyla Puppyscan, Shiba Inu (SHIB) katman-2 ağı Shibarium’da 100.122 cüzdan kaydetti. Ancak bugün, cüzdan sayısı iki kattan fazla arttı ve yazının yazıldığı sırada 202.137’de bulunuyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : TimesTabloid


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.