Meme Coin’de Yakma Oranı %4636 Fırladı: Fiyat Yükselişe Geçti!

Shibburn web sitesine göre, SHIB yakma oranı son 24 saat içinde %4636 gibi şaşırtıcı bir oranda arttı. Önceki 24 saat içinde toplam 754.187.142 dolar  Shiba Inu yakıldı. Shiba Inu yakma oranı, yok edilen veya dolaşımdan kaldırılan Shiba Inu miktarını ifade eder. Bu işlem token arzını azaltmak için yapılır, bu da zaman içinde değerini artırabilir. En büyük işlem 733.024.321 milyon Shiba Inu token’ıdır.

Shiba Inu’nun Değeri Yükseliyor

Oysa, Shiba Inu fiyatı son birkaç saat içinde %4,81 oranında yükseldi. Her bir SHIB tokenı şu anda 0,00001092 USD’den işlem görüyor. Meme coin son 7 günde %9,54’ün üzerinde değer kazandı. Bununla birlikte, piyasa değeri 6,43 milyar USD’ye düştü ve işlem hacmi %30,22 arttı.

SHIB

FUD Shibarium’u Çevreliyor

Shiba Inu projesi, kullanıcılara SHIB tokenini kullanarak işlem yapabilecekleri, hisse alabilecekleri ve yönetişime katılabilecekleri bir platform sunmayı amaçlayan merkezi olmayan bir ekosistemdir. Bu arada, Shibarium Beta 11 Mart 2023 tarihinde yayına girmiştir. Çok beklenen lansman, Shiba Inu’nun fiyatındaki son artıştan da sorumluydu.

Shibarium, Shiba Inu kripto para birimi için merkezi olmayan bir borsa (DEX) ve likidite havuzu oluşturmayı amaçlayan bir projedir. Proje, Shiba Inu topluluğu tarafından onaylanmış ve son aylarda önemli bir ilgi ve destek kazanmıştır. Bununla birlikte, bazı kişiler projenin ve proje geliştiricilerinin meşruiyetine ilişkin endişelerini dile getirmiş ve projenin tanıtım belgesinin teknik hususlar ve uygulama planları konusunda ayrıntıdan yoksun olduğunu belirtmiştir.

Bu endişelere rağmen Shib Army, projenin güçlü bir topluluk desteğine sahip olduğunu ve şeffaf ve açık bir şekilde geliştirildiğini savundu. Projenin ilerlemesinin kanıtı olarak projenin yol haritasına ve geliştirme güncellemelerine işaret ettiler.

Kaynak : CoinGape


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.