Ocak 10, 2024

Meme Coin’de Yakımlar Durmak Bilmiyor: Yakım Oranı %27,510 Fırlarken ve Balina Birikimi Dikkat Çekiyor!


Son güncellenme : 10.01.2024 - 21:34

Shiba Inu coin’de yakımlar hız kesmeden devam ediyor. Bu bağlamda Shibbrun tarafından açıklanan verilere göre, bugün meme coin’in yakım oranı %27000’in üzerine çıkarak küresel kripto piyasası meraklıları arasında kayda değer bir ilgi topladı.

Ek olarak, meme coin aynı zamanda önemli bir balina birikimi kaydetmiş gibi görünüyor. Eş zamanlı olarak, Shiba Inu’nun piyasa grafikleri, token için yükseliş duygularını bir araya getirerek dikkate değer kazanımlar gösterdi.

SHIB Yakımı ve Balina Faaliyet Raporu

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Shibburn tarafından açıklanan verilere göre, meme coin topluluğu son 24 saat içinde yakım oranında %27510’luk olağanüstü bir artış kaydetti ve 9,35 milyar SHIB yakıldı. Ayrıca, token’ın ilk arzından yakılan toplam coin sayısının şu anda 410,70 trilyon olduğu tahmin ediliyor. Bu da kripto piyasası trader’ları arasında ek çıkarımları körüklüyor.

Bu arada, yukarıda bahsedilen yakım anlatısının ortasında, token kritik bir yakım işlemini not ederek 9,35 milyar SHIB’i kullanılamaz bir cüzdana kaydırdı. Bu dev transfer, SHIB yakım oranındaki muazzam yükselişten büyük ölçüde sorumlu görünüyor ve küresel olarak büyük ilgi görüyor.

Öte yandan, devasa bir balina birikimi de küresel kripto piyasasının ilgisini çekmiş görünüyor. Lookonchain tarafından sunulan zincir içi bilgilere göre, Binance ve Gate’ten 1,44 trilyon SHIB biriktiren yeni bir balina kaydedildi.

Bununla ilgili olarak, 0xF633Cd…3493Bbac adresinin daha önce belirtilen miktarı bir dizi beş işlemde biriktirdiği gözlemlendi. Aynı zamanda, yazarken çekilen coin sayısı toplam 13,36 milyon dolar oldu.

Haber yazıldığı sırada, Shiba Inu fiyatı son 24 saat içinde %1,38’lik bir sıçrama sergiledi. Şu anda 0,000009516 dolar seviyesinde bulunuyor. Ayrıca, meme coin’in piyasa değeri %1,27’lik bir sıçrama gösterdi ve buna %65,25’lik bir işlem hacmi artışı eşlik etti.

Bununla bağlantılı olarak, Shiba Inu’nun yörüngesinde dönen piyasa duyguları heyecan verici bir hal alıyor. Yakım oranındaki artış ve buna ek olarak on-chain faaliyetlerdeki artış, token üzerindeki yükseliş düşüncelerini destekliyor gibi görünüyor.

Kaynak : CoinGape

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?