Şubat 22, 2023

Beklenen Güncelleme Öncesi Meme Coin’de Yakım Oranı 410 Trilyonu Geçti!

Yakımları takip eden platform Shibburn’e göre, 410 trilyondan fazla Shiba Inu (SHIB) tokenı varlığın arzından kalıcı olarak yakıldı.

Shiba Inu’nun merakla beklenen katman-2 ağı Shibarium önümüzdeki hafta beta modunda piyasaya sürülmeye hazırlanırken neredeyse her gün milyonlarca SHIB tokenı yakıldı.

Bone ShibaSwap’in (BONE) resmi Twitter hesabı Pazartesi günü lansman duyurusunu yayınladı.

Shibarium, Polygon (MATIC) gibi diğer katman-2 ölçeklendirme çözümlerine benzer şekilde tasarlanmıştır. BONE’u yönetim tokenı ve gaz ücretleri için ödeme olarak kullanacak.

Shiba Inu meme coin yakım oranı

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere BONE son 24 saatte %11,65 artış gösterdi. Piyasa değerine göre 112. sıradaki kripto varlık, bu yazının yazıldığı sırada 1,88 dolardan işlem görüyor.

Bu arada, Doge Killer (LEASH) da Pazartesi günkü Shibarium lansman haberlerinin ardından bir artış gördü ve son 24 saatte %6,3 arttı. Piyasa değerine göre 383. sıradaki kripto varlık, bu yazının yazıldığı sırada 667,87 dolardan işlem görüyor.

LEASH başlangıçta Shiba Inu (SHIB) ekosisteminin sadık üyelerini ödüllendirmenin bir yolu olarak kullanılmak üzere tasarlanmıştı. Bununla birlikte, LEASH’in gelecekteki faydası, Mayıs 2021’de piyasaya sürülmesinden bu yana daha gizemli hale geldi.

SHIB bu haber yazıldığı sırada 0,000013 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre 15. sıradaki kripto varlık, son 24 saatte yaklaşık %3 düşüş yaşadı.

Kaynak : The Daily Hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?