Mart 11, 2024

Meme Coin’de Yakım Oranları Hız Kesmeden Devam Ediyor, İşte Fiyatın Tepkisi!

Shiba Inu, gözle görülür şekilde dinamik bir ekosistemi göstermek için haftaya yakım oranındaki olumlu artış ve fiyatındaki hafif düşüşün bir karışımıyla başlıyor.

Shiba Inu Yakım Oranı

Shibburn’den alınan veriler, son 24 saat içinde %438,17’lik bir artışla toplam yakılan token sayısını 298.761.752 SHIB olarak belirledi. Bu yakım oranı, SHIB yakım oranının geçtiğimiz hafta boyunca dikkat çekici bir şekilde arttığı düşünüldüğünde az kalıyor.

Shiba Inu ekosisteminin üyeleri, bu yılın başından beri SHIB’in yakılması konusunda proaktif davrandı. Kolektif çaba, ilk arzdan toplam yakılan token’ların 410.723.397.483.539 SHIB’e sıçradığını ve dolaşımda toplam 589.276.602.516.460 SHIB bıraktığını gördü.

shiba inu

SHIB’in büyük ölçüde yakılması yoluyla deflasyonist kampanyası hala manuel olarak devam ederken ve topluluk üyelerinin merakına dayanarak, en önemli işlem toplam 211.489.784 SHIB token yakan “0xda…f57705” etiketli bir cüzdan adresinden geldi. Tespit edilen diğer büyük yakma işlemleri arasında 0xdb…2019a’dan 50.000.000 milyon ve 0xb23…c460’dan 46.000.000 SHIB bulunmaktadır.

SHIB Fiyat Hareketi

Shiba Inu yakım kampanyasını çevreleyen pozitifliğin ortasında, meme coin‘in fiyatı 24 saat içinde kayda değer bir kazanç elde edemedi. CoinGecko verilerine göre haber yazıldığı sırada Shiba Inu %2 düşüşle 0,00003426 dolardan işlem görüyor.

Satışlar, geçtiğimiz hafta yaşanan %25,5’lik büyüme ile büyük yükselişten kaynaklanan hafif bir düzeltme olarak değerlendirilebilir. SHIB, 0,00003 dolar fiyat işaretinin üzerinde sağlam bir direnç gösteriyor. Bu boğa döngüsünün orta-uzun vadeli hedefi, önceki tüm zamanların en yüksek seviyesini (ATH) aşmak ve başka bir sıfırı tamamen silmek olarak belirlendi.

Kaynak : U.Today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?