Eylül 6, 2023

Meme Coin’de Yakım Oranı %721 Fırladı: İşte Dikkat Çeken Rakamlar!


Ethereum tabanlı Katman-2 çözümü Shibarium ile dikkat çekmeyi uman Shiba Inu, yakım oranını son 24 saatte arttırmayı başardı. Shibburn.com verilerine göre yakım oranı %721 fırladı ve 77.423.226 token yakıldı.

Shiba Inu haberleri

Shiba Inu’nun genel olarak deflasyonist token metriğinde büyük bir sıçrama kaydetmesi alışılmadık bir durum olmasa da, Shibarium kullanımındaki ilerlemelere rağmen SHIB yanma oranının son zamanlarda düşmesi dikkat çekmişti. Ancak yakımların gece saatlerinde bir anda hız kazanması dikkatlerden kaçmadı.

Shiba Inu fiyatı, son 24 saatte %2,11 artışla 0,000007643 dolara yükselerek yakım oranındaki artışa olumlu tepki verdi. Meme coin fiyatındaki bu sıçrama, bir gecede ikincil pazarlarda toplam 84,18 milyon SHIB tokeninin işlem gördüğü, gelişen bir işlem hacmiyle de destekleniyor.

Shibarium’un piyasaya sürülmesiyle birlikte ağdaki yakımların artması, yatırımcılarının artması ve dolayısıyla fiyatın da artması bekleniyordu. Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere katman-2 çözümü ilk aşamada istediği etkiden uzak olsa da çeşitli güncellemeler ile daha iyi hale geldi.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?