Ocak 16, 2024

Meme Coin’de Yakım Oranı %1628 Fırladı: Fiyat Ne Tepki Verdi?

Shiba Inu (SHIB), Shibburn verilerine göre son 24 saat içinde %1.628’e kadar yükselen yakım oranıyla dikkat çekti.

Yakım oranındaki bu yükseliş topluluğun direnç gösterdiğinin en önemli göstergelerinden biri. Meme coin haftayı düşük bir yakım oranıyla açmış olsa da ikinci işlem gününde görünümü düzeltti.

Yakım oranının yeniden canlanmasıyla birlikte Shiba Inu, ölü cüzdanlara toplam 88.755.998 SHIB göndererek dolaşımdan çıkarılan toplam SHIB miktarını artırdı. Yakımdaki son artışa en az üç büyük cüzdan katkıda bulundu ve yakılan en büyük yığın, toplam 52.392.528’in dolaşımdan çıkarıldığı “0xcf6…fdeaa” cüzdanı tarafından desteklendi.

0x74d…f9a1 adres etiketine sahip cüzdan 34 milyondan fazla SHIB’nin dolaşımdan kaldırılmasına yardımcı olurken, 0xc664…50ae adresi aracılığıyla 2.096.631 adet SHIB yakıldı.

shiba inu yakımları yeniden artış gösterdi

Gösterilen rakamlarla birlikte, şu ana kadar yakılan toplam Shiba Inu 410.690.167.721.176 SHIB’ye ulaşmıştır. Bu da dolaşımdaki mevcut token sayısını 581.127.781.873.309 SHIB olarak bırakıyor.

Shiba Inu yakım oranı ile SHIB fiyatı arasında beklenen korelasyona rağmen, yakılan tokenlardaki son birkaç artış, token değerlemesinde buna karşılık gelen bir sıçramaya dönüşmedi.

SHIB son 24 saat içinde %0,89 düşüşle 0,000009618 dolardan işlem görüyordu.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?