Temmuz 10, 2024

Meme Coin’de Yakım Oranı %347 Artış Fırladı, İşte Fiyatın Tepkisi!

Popüler meme coin Shiba Inu (SHIB) son 24 saat içinde %347 oranında artış gösterdi ve milyonlarca SHIB yakıldı. İşte gelişmeler.


Popüler meme coin Shiba Inu (SHIB) son 24 saat içinde %347 oranında artış gösterdi ve milyonlarca SHIB yakıldı. En son verilere göre, Shiba Inu’nun günlük yakım oranı %347 oranında arttı ve milyonlarca SHIB tokenı artık erişilemeyen ya da harcanamayan ölü cüzdanlara gönderildi. Shibburn’ün X kolu, en son saatlik güncellemesinde, son 24 saat içinde 27.760.703 token’ın yakıldığını ve bunun günlük yakım oranında %347,32’lik bir artışı temsil ettiğini bildirdi.

 

Shiba Inu’nun yakım oranındaki artış, daha geniş kripto para piyasasının dalgalanmalar yaşadığı bir zamanda geldi ve Shiba Inu da bir istisna değil. Bu haber yazıldığı sırada, SHIB son 24 saatte %1,58 artışla 0,00001661 dolara yükseldi.

Meme coin, 5 Temmuz’da 0,0000126 dolarlık en düşük seviyeden toparlanmasından bu yana yükselişe geçti. Bu tarihten bu yana, Shiba Inu altı günün beşini yeşil renkte geçirerek bugünkü işlem seansında 0,00001688 dolar ile gün içi en yüksek seviyeye ulaştı.

Shiba Inu Topluluğunda Beklenti Artıyor

SHIB lideri Shytoshi Kusama’nın son duyurusunun ardından SHIB topluluğunda beklenti artıyor. SHIB topluluğu, TREAT token’ının yakında piyasaya sürülmesi için hazırlanıyor.

Bu konuda konuşan Shiba Inu lideri, bir X gönderisinde şunları söyledi: “Bildiğiniz gibi Shib; Shib, Bone, Leash ve yakında piyasaya sürülecek olan henüz piyasaya sürülmemiş tokenımız da dahil olmak üzere çeşitli tokenlara ev sahipliği yapmaktadır: TREAT. Her bir token’ın kendine özgü bir faydası ve yönetimi vardır ve TREAT, münhasırlıkla ilgili olan Leash veya teknolojiye odaklanan Bone’un aksine, sistemimizin tüm gelişmiş özelliklerine erişim token’ıdır.”

Küresel “Treat Yourself” turu da SHIB lideri tarafından duyuruldu. Kyoto’daki IVS ile başlayan tur, Toronto’daki Blockchain Futurist Konferansı gibi önemli etkinliklerdeki duraklarla devam edecek ve Bangkok’ta merakla beklenen ShibaCon 2024 ile sona erecek.

Kaynak : U.Today

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?