Meme Coin’de Yakım Oranı %1433 Arttı: Gelişmeler Heyecanlandırıyor!

Shiba Inu (SHIB) yakımlarını takip eden Shibburn, son 24 saatte artan yakım oranına dikkat çekti. Verilere göre fiyat hafif bir geri çekilmenin ardından %3,27 oranında artış kaydetti. Aynı dönemde yakım oranı ise %1,433 oranında arttı. Bu da toplamda 202.401.383 token’ın yakılması sonucu ortaya çıktı.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere topluluk Perşembe günü yalnızca 8.209.953 token yakıldı.

Yukarıda belirtilen web sitesindeki ayrıntılar, anonim bir cüzdan olan -9c253’ün tek bir işlemde 136.221.189 SHIB yaktığını gösteriyor. Yakım cüzdana -9e214 adresinden 2.600.000 tokendan oluşan üç transferle gönderildi. Ardından 55.687.745 SHIB yakarak başka bir cüzdan daha katıldı.

shiba inu yakım

Shiba Inu ağının işlemlerde %700’lük bir artış kaydettiği bildirildi. Buradaki artan faaliyet, yükselen yanma oranı da dikkat çekti.

Shiba Inu Ağı İçin Heyecanlandıran Veriler Geldi: İşte Detaylar!

Genel olarak, dün Shibarium test ağında (Puppynet) da toplam işlem sayısıyla ilgili yeni bir kilometre taşı tespit edildi – BlockScout’tan alınan verilere göre bu sayı 1 milyon transferi aştı.

Birkaç gün önce, kendisine “BlueWhale0073” adını veren ve WhaleStats takipçisi tarafından 254. sırada gösterilen bir balina, 99.297.904.247 Shiba Inu satın aldı ve bu meme coin yığını için 1.058.515 dolar ödedi.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : U.Today


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.