Ocak 24, 2023

Meme Coin’de Milyonluk Yakım: Oran %303 Arttı!

Shiba Inu yakımları, meme coin’in en güvendiği büyüme taktiklerinden birisi olmuştur. Mevcut arzı azaltmak için uygulanan yakım yöntemi, kullanılamaz cüzdanlara gönderilen token işlemini tanımlamaktadır. Bu yöntem topluluk tarafından da benimsenirken, şu ana kadar büyük miktarda varlık yakımı tamamlandı.

Arzı daraltmak amacıyla başlatılan yöntem, Ocak 2023’ün ilk günlerinde de oldukça hareketliydi. Nitekim fiyattaki hızlı artış, eş zamanlı olarak yakım oranının da azalmasına neden oldu.

Shibburn tarafından paylaşılan verilere göre Shiba Inu yakım oranı son 24 saatte %303 oranında arttı.

Shiba Inu yakım

On-chain verilere göre yalnızca tek bir cüzdan 108 milyon Shıba Inu (SHIB) token yaktı.

Son 24 saat içinde ölü cüzdanlara 118.529.999 SHIB gönderildi. En büyük katkı tek bir cüzdandan geldi. Beş saat önce gerçekleşen tek bir işlem ölü cüzdana 108.476.685 SHIB gönderdi. Bu tek işlem yanma oranının %303 artmasına neden oldu.

Yapılan yakımlara rağmen Shiba ınu fiyatı son 24 saatte bir hareketlilik kaydetmedi. Haber hazırlanırken SHIB son 24 saatte %1,43 değer kaybetti ve 0,00001184 dolardan işlem görüyor. Topluluğun beklediği Shibarium lansmanı iyi şu an beklenen en büyük katalizör.

Kaynak : Watcher.guru
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?