Haziran 14, 2024

Meme Coin’de Listeleme Müjdesi: Kripto Borsası Tarafından Listelenecek!


Endonezya’bıb popüler ticaret platformu Triv Exchange, Shiba Inu’ya ait merkeziyetsiz borsasının yönetim tokeni olan Bone ShibaSwap’ı (BONE) listelediğini duyurdu. Bu listeleme ile kullanıcılar, token’ın Ethereum ağı üzerinden yatırıp çekebilecekler. Ancak işlemleri henüz başlamamıştı ve Triv, tokenin ticarete ne zaman açılacağını açıklamadı.

BONE’a ek olarak Triv, Bitget Wallet Token (BWB) ve Bitget Token (BGB) için de destek ekledi. Endonezya merkezli borsa, bu üç token hakkında detaylar verdi. Token’ın toplam arzı 250 milyon token olup, piyasa değeri sıralamasında 384. sırada yer alıyor.

Shiba Inu topluluğu, kripto para pazarlamacısı Lucie’nin bu haberi bir X gönderisinde paylaşması üzerine büyük ilgi gösterdi. Triv henüz BONE ticaretini başlatmamış olsa da, bu listeleme tokenin görünürlüğünü ve benimsenmesini artıracak.

2015 yılında kurulan Triv, kullanıcıların kripto paralar ve hisse senetleri gibi dijital varlıkları ticaret yapmalarına olanak tanıyan önemli bir borsadır. Borsa, Endonezya’nın Emtia Vadeli İşlemler Ticaret Kurumu (Bappebti) tarafından lisanslandığını iddia etmekte. Şu anda Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Book of Meme (BOME) ve Shiba Inu (SHIB) dahil olmak üzere 200’den fazla kripto parayı desteklemekte.

BONE, son 24 saat içinde %1.05 artarak 0.5543 dolara ulaştı. ShibaSwap yönetim tokeni, son piyasa dalgalanmalarından etkilenerek gün içinde 0.539 ila 0.5573 dolar arasında değişiklik gösterdi. Temmuz 2021’de piyasaya sürüldüğünden beri, BONE OKX, Gate.io, MEXC, Bitget, HTX ve INDODAX gibi birçok borsada listelendi.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?