Mart 20, 2023

Meme Coin’de Listeleme Çılgınlığına Devam: Dev Borsada Yerini Aldı!

Son günlerin popüler kripto paralarından Floki Inu için önemli bir listeleme haberi daha geldi. Bugün yapılan bir duyuruya göre yaygın olarak kullanılan kripto para borsalarından biri olan Crypto.com, FLOKI’yi listeledi.

Bu destek, Crypto.com’un 80 milyonluk kullanıcı tabanının FLOKI’ye maruz kalmasını sağlayacak. Dolayısıyla meme coin’in benimsenmesi açısından önemli bir kilometre taşı olarak kabul edilebilir. Floki ekosistemi gelişmeye ve genişlemeye devam ettikçe, bu listeleme potansiyel olarak daha fazla yatırımcı çekebilir ve projenin kripto para piyasasındaki konumunu daha da güçlendirebilir.

Bunların yanında son 24 saat içinde, FLOKI’nin fiyatı %10 arttı ve Crypto.com listelemesine piyasanın olumlu tepki verdiğinin sinyalini verdi.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere 2023 listelemeler konusunda Floki için hareketli bir yıl oldu. Meme coin Crypto.com dışında, Gate.io, SuperEx, SecondBTC, OKX ve BitUBU dahil olmak üzere diğer birçok borsa tarafından destekleniyor. Sadece 3 gün önce popüler borsa Bitpanda FLOKI için destek eklediğini duyurdu.

Floki Inu (FLOKI), adını Tesla CEO’su Elon Musk’ın evcil köpeğinden alan merkezi olmayan bir kripto para birimidir. Proje, bir NFT pazar yeri, bir oyun platformu ve diğer ürünleri içeren güçlü bir ekosistem oluşturmayı hedefliyor. FLOKI Shiba Inu, Dogecoin ve diğer meme coin’lerin yarattığı heyecandan yararlanarak kripto dünyasında kendisine yer edinmeye çalışıyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz. 

Kaynak : u today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?