Meme Coin’de Listeleme Çılgınlığı! Fiyat Etkilendi Mi?

Popüler kripto para borsalarından LBank, Shiba Inu ekosisteminin en önemli coin’lerinden biri olan PawSwap (PAW) için destek eklediğini açıkladı.

Meme coin son zamanlarda, birçok borsa tarafından listeleniyor. Son listeleme müjdesi Lbank’tan geldi. Borsa PAW’ı müşterileri tarafından alınıp satılabilecek varlıklar listesine eklemek üzere olduğunu duyurdu. Haber, LBank’ın resmi hesabı ve SHIB temalı Twitter hesabı “SHIBARMY CANADA” (@Dezaxe) tarafından paylaşıldı.

SHIBARMY CANADA açıklamasında ayrıca LBank’ın işlem hacminin son 24 saatte yaklaşık bir milyar dolar ulaştığını ve bunun PAW’a daha fazla işlem hacmi sağlayacağını da sözlerine ekledi.

PAW şu anda %15’ten fazla düşüş göstererek 0.0000000305 dolardan işlem görüyor. Meme coin listeleme haberlerinden etkilenmemiş görünüyor.

Daha önce, aynı kripto para biriminin önde gelen Güney Kore borsası Gate.io ve Singapur merkezli popüler Bitget platformu tarafından listelendiğini bildirmiştik. Bitget, yalnızca PAW’i değil, aynı zamanda Shiba Inu ekosisteminden başka bir token olan Doge Killer (LEASH) için de destek ekledi.

PawSwap (PAW), piyasaya sürüldüğünde Shibarium üzerine kurulacak olan ilk çok chain’li merkezi olmayan ticaret yerinin yerel token’ı olacak.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : u today


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.