Meme Coin’de Listeleme Çılgınlığı: Bir Borsada Daha Yerini Aldı!

Kripto piyasasındaki köklü borsalardan biri olan Poloniex, popüler meme coin BONE için destek eklediğini açıkladı.

Borsa kısa süre önce heyecan verici gelişmeyi Twitter aracılığıyla duyurdu. Ekip tarafından yapılan duyuruya göre, BONE token’larının yatırılması 9 Mart 2023 saat 10:00’da (UTC) başlayacak ve tam ticaret aynı gün saat 11:00 UTC’de başlayacak.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere  Poloniex, 2014 yılında kurulmuş merkezi bir kripto para borsasıdır. Borsa sadece Amerika Birleşik Devletleri’nde değil, tüm dünyada milyonlarca kullanıcıya hizmet vermektedir. Platform, Tron’un kurucusu Justin Sun tarafından da destekleniyor ve kullanıcılarına marj ticareti, borç verme ve kriptoyla ilgili diğer ürünler dahil olmak üzere çeşitli hizmetler sunuyor.

Borsa, fiat para birimleri de dahil olmak üzere 350’den fazla varlığı ve 200’den fazla işlem çiftini desteklemektedir. Böyle büyük bir borsanın BONE için destek eklemesi, meme coin benimsenmesi açısından önemli bir gelişme olarak kabul edilebilir.

Daha önce de bildirdiğimiz üzere BONE, Shibarium’da “Gas Token” olarak kullanılacak. Meme coin, Shibarium’daki işlem ücretlerinin ödenmesine yardımcı olacak token olduğu için Shibarium’da yani genel olarak SHIB ekosisteminde önemli bir role sahip.

Sadece Poloniex değil, son zamanlarda birçok borsa meme coin için destek ekledi. Bunlar arasında Swapzone, Huobi Global ve Gate.io’nun da bulunduğu birçok önemli borsa yer alıyor. Bu listelemelerin BONE görünürlüğünü ve erişilebilirliğini daha da artırdığı söylenebilir.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : the crypto basic


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.