%277 Fırladı: Bu Meme Coin’de İşlem Hacmi Yükseldi! Neler Oluyor?

CoinMarketCap’e göre, son 24 saatte en büyük ikinci meme coin Shiba Inu‘nun işlem hacmi %270’in üzerinde arttı. İşlem hacmi, alıcılar ve satıcılar arasında değiş tokuş edilen toplam coin’lerin hacmini ifade eder. Fiyat da aynı dönemde %5’ten fazla değer kazandı.

Meme coin işlem hacmi yükseldi neler oluyor?

WhaleStats cüzdan takipçisi tarafından paylaşılan verilere göre, son zamanlarda ve özellikle son 24 saatte, balinalar bu meme coin’den satın aldıkça, Ethereum’daki en büyük 100 cüzdanın SHIB token etkinliği arttı.

Balinalar büyük miktarlarda Shiba Inu topluyor. Veriler, bu SHIB alımlarının sırasıyla 28.276.518 dolar, 17.603.756 dolar, 6.374.148 dolar olduğunu gösteriyor.

Geçen hafta büyük miktarda SHIB de yakıldı. Geçtiğimiz yedi gün boyunca, SHIB ordusu yaklaşık yarım milyar Shiba Inu’yu dolaşımdaki arzdan çıkarmayı başardı. Basın zamanında, CoinMarketCap verilerine göre popüler meme coin 0,000008898 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Son 24 saatte 48 milyondan fazla SHIB ölü cüzdanlara gönderildi

Son 24 saat içerisinde ise ölü cüzdanlara 48.037.425 meme coin gönderildi. Yakım oranı hızla yükseliyor olsa da, yakılan SHIB sayısı geçen haftanın başına göre nispeten daha az. Bu dönemde iki büyük işlemde 14.9 milyon ve 16.75 milyon Shiba Inu dolaşımdan kaldırıldı.

Meme coin haftaya olumlu başlasa da, SHIB ekibinin bu tempoya ayak uydurup uyduramayacağı belli değil.

Bununla birlikte, ekibin duyurusuna göre topluluk 2023 için heyecanlı ve daha fazla SHIB yakacak olan Shibarium’un lansmanı bekliyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : u today


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.