Ocak 22, 2024

Meme Coin’de İki Dev Yakım: Oran %200 Fırlayarak Dikkat Çekti!


Shiba Inu haftaya hızlı başlayarak yakım oranında kayda değer bir artış yaşadı. Shibburn verilerine göre meme coin’de yakım oranı son 24 saatte %200’ün üzerinde artış kaydetti. Bu yakımların önemli bir kısmı topluluğun desteğiyle gerçekleşti.

22 Ocak itibariyle Shiba Inu yakım %232,85 artış kaydetti. Ayrıca, son 24 saat içinde yakılan toplam meme coin sayısı da 46,60 milyona ulaşarak dikkat çekti. Bir cüzdan tarafından yapılan 13,63 milyon SHIB’lik yakıma eşlik eden 30,46 milyonluk yakım, toplam yakımın arkasındaki esas itici güçtü.

Topluluk önde gelen meme coin’in tokenekonomiğini güçlendirme çabalarını sürdürürken, trader’larda bu iyimserliği takdit ediyor. Ancak fiyat aynı dönemde kripto para piyasasındaki eğilime uyarak düşüş kaydetti.

Shiba Inu fiyatı son 24 saatte %3,27’lik bir düşüşle 0,000009197 dolardan işlem görüyor. Ayrıca, piyasa değeri ve işlem hacmi de sırasıyla %3,27 ve %21,39 düşerek kayda değer düşüş kaydetti. Haftalık bazda %5, aylık bazda da %14’lük düşüş işin olumsuz bir diğer tarafını gösteriyor.

Kaynak : Coingape

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?