Şubat 12, 2023

Meme Coin’de Heyecanlı Bekleyiş: Yakım Oranı %1364 Arttı!

Shibburn son 24 saat içinde Shiba Inu yakım oranının %1.364’ün üzerinde yükseldiğini tespit etti. Toplam 9.607.635 Shiba Inu ölü cüzdanlara gönderildi ve dolaşımdaki arzdan kaldırıldı.

Cuma günü, 1 milyondan az Shiba Inu tokenı “yakım” adreslerine taşınmasıyla birlikte SHIB yakma oranı sıfırın altındaydı. Ancak yakım oranının artmasıyla birlikte Shiba Inu token fiyatında da %3,31 oranında artış kaydedildi. Nitekim fiyat Çarşamba günününden bu yana %16 oranında gerilemişti.

Shibarium Geliştiricileri Oldukça Sessiz!

Twitter kullanıcısı KURO SHIBARMY JPN, Shytoshi Kusama‘ya ait bir Telegram konuşmasını paylaştı. Mesajda Shibarium ile ilgili haberleri yorumlayan Kusama, yaşanan son sessizliğin geçici olduğunu savundu.

Shytoshi Kusama katman-2 çözümü Shibarium için lansman tarihin 10-14 Şubat olabileceğini belirtmişti. Ancak bu konuda net bir tarih hala gelmedi.

Kaynak : U.Today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?