Ocak 13, 2024

Meme Coin’de Haftalık Yakım Dikkat Çekti: %6000 Artarak 9,45 Milyar Token Yakıldı!

Ethereum blok zincirinin üzerinde faaliyet gösteren en güçlü meme coin’lerden Shiba Inu, haftalık yakım oranında güçlü bir yükselişe işaret etmeyi başardı. Verilere göre, SHIB yakma içgörülerini kolaylaştıran bir platform olan Shibburn, yaklaşık % 6000’lik bir artış göstererek dünya genelinde kripto piyasasında süekülasyonları tetikledi.

Bu arada, meme coin’in bugünkü fiyatı negatif bölgede işlem gördü ve SHIB yakım oranındaki haftalık artışa ayak uyduramadı. Bununla birlikte, geçtiğimiz hafta boyunca fiyatı marjinal bir artış göstererek token için spekülasyonları tetikledi.

Shibburn tarafından açıklanan verilere göre, son 7 gündeki yakım oranı 13 Ocak Cumartesi günü itibariyle %5891,2’lik bir artış gösterdi. Ayrıca, bugün itibariyle, topluluk son 24 saat içinde 820.007 SHIB’in yakıldığını kaydetti. Bununla birlikte, bugün yakılan coin sayısı, bugünkü yakma oranında %95,05’lik bir düşüşe neden oldu.

Shiba Inu kripto topluluğunun token’ın ilk arzından toplam 410,70 trilyon SHIB yakması dikkat çekiyor. Dahası, meme coin‘in dolaşımdaki arzı şu an itibariyle 581,07 milyona ulaşmış durumda.

Shiba Inu Fiyatı Düşüş Kaydetti

Shiba Inu fiyatı son 24 saat içinde %4,06’lık önemli bir düşüş gösterdi ve şu anda 0,00000979$’dan işlem görüyor. İlginç bir şekilde, fiyat son zamanlarda attığı bir sıfırı geri kazandı ve küresel olarak kripto piyasası meraklıları arasında spekülasyonları körükledi.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere piyasa değeri ve 24 saatlik işlem hacmi bile önemli düşüşler kaydetti. Piyasa grafiklerine göre, piyasa değeri %3,92 düşerek 5,79 milyar dolara ulaşırken, işlem hacmi %11,29 düşerek 195,75 milyon dolara ulaştı.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?