%649 Artış: Yakım Oranı Yükselen Meme Coin’de Gizemli Transfer!

0
%649 Artış: Yakım Oranı Yükselen Meme Coin'de Gizemli Transfer!

Etherscan tarafından paylaşılan verilere göre 10 saatten biraz daha uzun bir süre önce büyük bir 417.436.468.992 SHIB transferi gerçekleşti. Bu arada, son 24 saat içinde yakılan toplam SHIB miktarı şaşırtıcı bir yükselişle karşı karşıya kaldı. Detaylar haberimizde.

417.3 milyar token hareket halinde, 3 trilyon satın alındı ​​

Tek bir işlemde yaklaşık yarım milyar Shiba Inu meme coin’i hareket ettirildi ve Etherscan tarafından sağlanan ayrıntılar bunun bir Binance cüzdanından diğerine yapılan bir işlem olduğunu gösteriyor.

Bu tutarın değeri yaklaşık 4.186.887 dolar. Borsalar ve balinalar son zamanlarda aktif hale geldi ve büyük miktarlarda Shiba Inu’nun transferi gerçekleşti.

SHIB token aktarımı
Kaynak: etherscan

Koinfinans.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, 18 Ekim’de, kayda değer miktarda SHIB boş bir cüzdana aktarıldı ve 3.388.119.787.804 meme coin taşındı.

Böylece piyasa, yeni bir SHIB balinasının ortaya çıkmasına tanık oldu. Bu meme coin miktarı 34.887.130 dolar değerinde.

İlgili Haber  3.38 Trilyonluk Yeni Bir Meme Coin Balinası Doğarken, Yakımlar Azaldı!

SHIB yakımı artıyor

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Shibburn izleme platformu tarafından sağlanan verilere göre, son 24 saat içinde, meme coin yakım oranı, yalnızca 1 milyon SHIB’nin (1.018.689 meme coin) yakıldığı önceki 24 saatlik döneme kıyasla beklenmedik bir şekilde %649 oranında arttı.

SHIB ordusunun ortak çabalarıyla toplam 25 milyon meme coin ölü-kullanılmayan cüzdanlara gönderildi.

Shiba Inu kripto para yakım oranı

Buna rağmen, topluluk tarafından SHIB’yi yakmanın genel hızı, günde en az 100 milyon token’ının yakıldığı yaz dönemine kıyasla çok daha düşük.

Şimdi, ikinci en büyük meme coin SHIB, geçen yılın Ekim ayı sonlarında ulaşılan tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.00008845 dolardan yüzde 88.63 daha düşük bir seviyede işlem görüyor.

Bu da SHIB yakımı için iyi bir fırsat gibi görünüyor. Bununla birlikte, balinalar milyonlarca ve milyarlarca Shiba Inu ticaretinden kar elde etmeye devam ederken, topluluk bunu yapmak için acele etmiyor gibi görünüyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın