Ekim 20, 2022

%649 Artış: Yakım Oranı Yükselen Meme Coin’de Gizemli Transfer!

Etherscan tarafından paylaşılan verilere göre 10 saatten biraz daha uzun bir süre önce büyük bir 417.436.468.992 SHIB transferi gerçekleşti. Bu arada, son 24 saat içinde yakılan toplam SHIB miktarı şaşırtıcı bir yükselişle karşı karşıya kaldı. Detaylar haberimizde.

417.3 milyar token hareket halinde, 3 trilyon satın alındı ​​

Tek bir işlemde yaklaşık yarım milyar Shiba Inu meme coin’i hareket ettirildi ve Etherscan tarafından sağlanan ayrıntılar bunun bir Binance cüzdanından diğerine yapılan bir işlem olduğunu gösteriyor.

Bu tutarın değeri yaklaşık 4.186.887 dolar. Borsalar ve balinalar son zamanlarda aktif hale geldi ve büyük miktarlarda Shiba Inu’nun transferi gerçekleşti.

SHIB token aktarımı
Kaynak: etherscan

Koinfinans.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, 18 Ekim’de, kayda değer miktarda SHIB boş bir cüzdana aktarıldı ve 3.388.119.787.804 meme coin taşındı.

Böylece piyasa, yeni bir SHIB balinasının ortaya çıkmasına tanık oldu. Bu meme coin miktarı 34.887.130 dolar değerinde.

[irp posts=”67428″ ]

SHIB yakımı artıyor

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Shibburn izleme platformu tarafından sağlanan verilere göre, son 24 saat içinde, meme coin yakım oranı, yalnızca 1 milyon SHIB’nin (1.018.689 meme coin) yakıldığı önceki 24 saatlik döneme kıyasla beklenmedik bir şekilde %649 oranında arttı.

SHIB ordusunun ortak çabalarıyla toplam 25 milyon meme coin ölü-kullanılmayan cüzdanlara gönderildi.

Shiba Inu kripto para yakım oranı

Buna rağmen, topluluk tarafından SHIB’yi yakmanın genel hızı, günde en az 100 milyon token’ının yakıldığı yaz dönemine kıyasla çok daha düşük.

Şimdi, ikinci en büyük meme coin SHIB, geçen yılın Ekim ayı sonlarında ulaşılan tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.00008845 dolardan yüzde 88.63 daha düşük bir seviyede işlem görüyor.

Bu da SHIB yakımı için iyi bir fırsat gibi görünüyor. Bununla birlikte, balinalar milyonlarca ve milyarlarca Shiba Inu ticaretinden kar elde etmeye devam ederken, topluluk bunu yapmak için acele etmiyor gibi görünüyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : U Today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?