Şubat 20, 2023

Meme Coin’de Sosyal Etkileşim Tavan Yaptı: İki Kat Yükselebilir!

On-chain analitik firması Santiment, Dogecoin (DOGE) sosyal duyarlılığı Ekim 2022’den bu yana en yüksek seviyesine ulaştığını belirtti. Ekim 2022’de Tesla CEO’su Elon Musk Twitter’ı satın almak için anlaşmayı tamamlamıştı.

Elon Musk‘ın Twitter’ı satın almasıyla Dogecoin yatırımcıları büyük bir heyecana kapılmış ve token’a akın etmişti. DOGE’un sosyal duyarlılığı bu seviyelere yakın seyrettiğinde fiyat %160 artış kaydetti.

Santiment, bu tür sosyal hacimlerin para birimine karşı nasıl olumlu bir duyarlılık yarattığını ve coşkunun fiyat zirvelerine yol açtığının altını çizdi. Santiment’e göre, Dogecoin (DOGE) etrafındaki coşku tarihsel olarak piyasa düzeltmelerinin habercisi olmuştur.

Dogecoin (DOGE) 0,16 Dolara Ulaşabilir mi?

Meme coin olarak tanıtılan Dogecoin, topluluktaki hareketlere oldukça duyarlı bir şekilde hareket ediyor. Eğer fiyat hareketi %160 oranında artış kaydederse 0,16 dolar sınırını aşacaktır.

LunarCrush’a göre, Dogecoin’in (DOGE) sosyal etkileşimi %58,48 oranında arttı. Bu, sosyal medya platformlarında popüler köpek temalı kripto para hakkında konuşulduğu anlamına geliyor. Ancak, firmanın verileri sosyal etkileşimin %1,12 oranında düştüğünü gösteriyor. Bu, yatırımcıların internette dolaşan konuşmalara ilgi göstermediği anlamına gelebilir.

dogecoin

Kaynak : Watcher.guru
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?