Eylül 2, 2023

Meme Coin’de Bir Milyon Barajı Nihayet Aşıldı: Heyecan Dorukta!


Son güncellenme : 02.09.2023 - 21:32

Shiba Inu ağında merakla beklenen Shibarium çeşitli sorunlara rağmen tam kapasite çalışmaya nihayet başladı. Katman-2 çözümü ilk aşamada zorluklarla karşılaşsa da anlık olarak 1 milyon cüzdanı aşmayı başardı.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Shibarium gezgini kısa süre önce arızalanmış olsa da yeniden aktif oldu. Yeni gelen veriler ise 1 milyon sınırının aşıldığını ortaya koyuyor.

Shiba Inu topluluğu da bu olumlu haberlere ek olarak yakım oranını arttırmak adına önemli adımlar atmaya devam ediyor.

Meme coin SHIB ve Ethereum zincirini birbirine bağlayan bu Katman-2 çözümüne SHIB ordusunun büyük ilgi ve umut beslediğini gösteren toplam cüzdan sayısı bir gecede yaklaşık 300.000 artarak bir milyona yükseldi. İşlem sayısı Cuma günü 700.000 eşiğine ulaştıktan sonra 773.429’a yükseldi.

Shiba Inu haberleri

Shibarium üzerinde inşa etmek için çok sayıda fırsatın yanı sıra, üzerinde yapılan her işlem Shiba Inu token yakımına destek olacak. Ekip gaz ücretlerinin de bir kısmını SHIB’e dönüştürdükten sonra yakımları arttırmak adına çalışacak.

Shibburn’e göre, son 24 saat içinde SHIB topluluğu toplamda 43.163.517 SHIB yakmayı başardı.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?