Aralık 6, 2023

Meme Coin’de Beklenen Yakım Duyurusu Geldi: 8,2 Milyarlık Dev Yakım Tamamlandı!

Shiba Inu ağında beklenmedik bir hamlede yaklaşık 76.000 dolar değerinde 8,2 milyar SHIB token yakıldı. Bu, bu token’ların sonsuza dek yok olduğu ve arza dahil olmayacağı anlamına geliyor. Bu olay, kripto para dünyasında, özellikle de SHIB’i seven birçok insanın olumlu tepki vermesine neden oldu.

Shiba Inu, Ağustos 2020’den bu yana hızla büyüyen bir meme coin olarak da biliniyor. “Ryoshi” adında biri tarafından yayınlanan varlık, bir meme coin olmanın ötesinde adımlar atıyor. İlk başta insanlar bunun sadece eğlence amaçlı olduğunu ve Dogecoin’e benzediğini düşündü, ancak varlık hızla popüler oldu. SHIB, büyük, güvenli bir bilgisayar ağı gibi olan Ethereum sistemi üzerinde çalışan özel bir dijital para türüdür. Diğer dijital paraları ve hatta ShibaSwap adlı kendi ticaret yerini içeren bir grubun parçasıdır.

Shiba Inu yakımlarına düzenli olarak devam ederek olası boğa piyasasında güçlü kalmaya çalışıyor. Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere ancak topluluğun beklentisi hala çok daha yüksek bir yakım oranı. Yapılan yakımların nihai hedefi ise 0,01 dolara ulaşmak.

Şu anda SHIB fiyatı 0,0000099 dolarda yer alıyor. 1 sent veya 10 sente ulaşması için çok yükselmesi gerekiyor. Dijital para dünyası hızlı değişebilir ve bazen iyi haberler, daha fazla insanın kullanması veya ünlü kişilerin desteklemesi nedeniyle fiyatlar hızla yükselebilir.

  • 24 saat içinde değişim: 0,00000091 dolarlık artışla %10,12 yükseldi.
  • 24 saat içinde en yüksek: 0.00001024 dolar.
  • 24 saat içinde en düşük: 0.00000892 dolar.
  • 24 Saat İçinde İşlem Gören Miktar (SHIB): 18.701.899.171.618,00
  • RSI (Güç Göstergesi): 75

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?