Ocak 17, 2023

Meme Coin’de Beklenen Tarih Öncesinde Milyonluk Yakım!


Shibburn.com geçtiğimiz günlerde, gerçekleşen bir işlemde ölü cüzdana 36.423.403 SHIB aktarıldığını duyurdu. Bu token’lar artık kullanılamayacak durumda, özetle yakıldı denilebilir.

Etherscan.io tarafından sağlanan verilere göre transfer, bugün Seyşeller merkezli kripto para borsası KuCoin ile bağlantılı “KuCoin 9” etiketli cüzdanlardan birinden tek bir işlemle toplam 36,42 Milyon Shiba Inu tutarında çok sayıda token satın alan yeni oluşturulan cüzdan tarafından yapıldı. Satın alma işleminden kısa bir süre sonra cüzdan, biriken tüm tokenleri “Null adresine” aktardı ve şu anda sıfır SHIB tutuyor.

SHIB yakım haberleri

Devasa SHIB Yakma işlemi, genel SHIB yakma oranının son 24 saat içerisinde %44,63 oranında artmasına neden oldu.

Öte yandan Shiba Inu ekibi, Shibarium Network üzerinde gerçekleştirilen her bir işlemin Shiba Inu’yu yakacağını duyurdu. Ekip ayrıca, özellikle Shibarium Ağı için yenilenen SHIB Burn üzerinde çalıştıklarını ve çok beklenen Shibarium Beta’nın piyasaya sürülmesinden kısa bir süre sonra kullanıma sunulacağını duyurdu.

Koinfinans.com tarafından daha önce bildirildiği üzere, Bugatti Group ve Shiba Inu ekibi, Shiba Inu Topluluğuna yönelik bir Major Giveaway etkinliği başlatmak için güçlerini birleştirdi. Katılımcılar, özel tasarım bir Shiba Inu X Bugatti NFT’nin yanı sıra 300 dolar değerinde lüks bir bagaj içeren benzersiz bir ödül paketi kazanma şansına sahip olacaklar.

Kaynak : The Crypto Basic

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?