Fiyatı Artan Meme Coin’de Balinalar Yüz Milyonluk Transfer Yaptı!

Kripto para piyasası bir süredir olumsuz haberlerle mücadele ediyordu. BlockFi’ın FTX ile olan ilişkisi nedeniyle daha büyük düşüş bekleniyordu ancak işler öyle olmadı. Piyasalar hafif bir geri çekilme yaşadıktan sonra toparlanmayı başardı. Dogecoin fiyatı ise 0,1 dolarlık seviyeyi yeniden kazandı. İşte bu yükselişin nedeni.

Dogecoin Balinaları Hareket Halinde

Dogecoin fiyatı ortalama %10’luk yükselişin ardından büyük balina hareketlerine sahne oldu. On-chain veri sağlayıcısı Lookonchain, en büyük DOGE balinasının yaklaşık 300 milyon token hareket ettirdiğini tespit etti.

Bitinfocharts.com’a göre, balina adresinin Robinhood borsasına ait olma ihtimali var. 300 milyon Dogecoin varlığının transferi, fiyatta kaydedilen önemli yükselişten sonra ortaya çıktı. Nitekim bu durum varlığa yönelik artan talebe işaret ediyor. Özetle, yükseliş ivmesi arttıkça DOGE fiyatının önemli bir yükselişi sürdürmesi mümkün.

Dogecoin fiyat tahmini

Dogecoin fiyatı, alım baskısı önemli ölçüde arttığı için son birkaç gündür yükselen bir trend içinde işlem görüyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere fiyat, 0,38 FIB seviyelerinden gelen bir redde rağmen, hafif bir toparlanma oldu. Yine aynı seviyeleri 0,1053 dolar seviyesinde test ediyor.

Kısa bir konsolidasyonun ardından bu seviyeleri aşması ve başlangıçta 0,11 dolara ulaşma girişiminde bulunması mümkün. Daha sonra 0,12 dolara ulaşmak için yükselme denemeleri gelecektir.

Dogecoin fiyatı bu seviyelerde bir ret alırsa 0.23 FIB seviyelerine geri dönecektir. Bu da fiyatı daha da düşürecek çift tepe modelini ortaya çıkaracaktır.

Genel olarak, Dogecoin fiyatı düşüş baskısının üzerine çıkmış gibi görünüyor ve bu nedenle bundan sonra iyi bir yükseliş sağlayabilir. Ayrıca, varlığa olan talep de önemli ölçüde arttı ve bu da ileride fiyatları yükseltebilir.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Coinpedia


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.