Ocak 23, 2024

Meme Coin’de Balina Aktivitelerinin Ortasında Yakım Oranı %400 Fırladı: İşte Fiyatın Tepkisi!

Shiba Inu, yakım aktivitesinde kaydedilen önemli bir artışla kripto piyasasında ilgileri üzerine çekti. Shibburn tarafından paylaşılan verilere göre SHIB yakım oranında %459’luk büyük bir artış mevcut. Bu gelişme küresel çapta büyük ilgi topladı.

Bununla birlikte Etherscan’ın verilerine göre, bu yükseliş kullanılamaz bir cüzdana yapılan devasa bir SHIB transferini gölgede bırakıyor. Bu transfer için, Shiba topluluğunun SHIB tokenomiklerine yardım sunma çabası demek mümkün.

SHIB Yakımı ve Balina Aktivitesi

Yapılan kullanılamaz bir cüzdana transfer, ShibDreamNFT koleksiyonu tarafından kolaylaştırıldı. Bu, SHIB tokenomiklerine yardımcı bir adım oldu demek mümkün

Bu arada, SHIB’in ilk arzından yakılan toplam meme coin sayısı şu anda 410.708 trilyon olarak değerlendiriliyor. Bununla birlikte, meme coin’in fiyatı hala kayda değer bir düşüşle karşı karşıya.

İlginç bir şekilde, devam eden bu kroniğin ortasında, daha geniş kripto pazarında bir SHIB balina işlemi de ortaya çıktı. Whale Alert’ün on-chain verilerine göre, 4,27 trilyon SHIB bilinmeyen cüzdanlar arasında taşındı. Bu da token için ek çıkarımlar doğurdu.

Shiba Inu Fiyatı Düşüyor

Haber yazıldığı sırada, Shiba Inu fiyatı son 24 saatte %2,71 düştü. Şu anda 0.000009013 dolar seviyesinden işlem görüyor. Dahası, fiyat grafiği geçtiğimiz hafta %6,08’lik bir düşüşle daha fazla düşüş gösterdi. Buna ek olarak, aylık grafikler bile %15,96’lık önemli bir düşüş sergileyerek kripto ufkundaki düşüş eğilimlerini iyileştirdi.

Bununla birlikte, artan yakımlarla birlikte, topluluk yakında desteklenmiş fiyatlar görmeyi umuyor. Dahası, önemli balina aktivitesinin gün ışığına çıkmasıyla, trader’lar token için zincir içi aktivitenin arttığını görüyor. Bu da kısa bir süre sonra olası bir fiyat hareketi değişimine işaret ediyor.

Kaynak : CoinGape
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?