Şubat 16, 2023

Yılın Başından Bu Yana %500 Patladı: Meme Coin Yükselişini Sürdürüyor

Meme coin denildiğinde birçok kripto topluluğu üyesinin aklına Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin (DOGE) geliyordur. Fakat son günlerin en dikkat çeken meme coin ‘i FLOKI oldu.

Yakın zamanda FLOKI’nin Elon Musk’ın paylaşım yapmasının ardından ani bir yükseliş ivmesi gösterdiğini bildirmiştik. FLOKI büyük bir kripto borsasında listelendikten sonra artmaya devam ediyor.

Yeni bir güncellemede, kripto projesi Floki’nin (FLOKI) arkasındaki ekip, varlığın önde gelen bir kripto borsası Kucoin tarafından listeleneceğini duyurdu.

“Halk borsası, halkın kripto para birimini listeledi! FLOKI artık Kucoin borsasında yayında. Bu muğazzam ve FLOKI’nin en büyük borsa listelemelerinden biri, Floki’yi ve yardımcı programımızı 207 ülke ve bölgede 27 milyon kullanıcıya ulaştırıyor.”

Floki’nin yarın en kısa sürede Kucoin’de hizmete sunulması bekleniyor. Listelemeyle ilgili haberler, FLOKI’yi hızla yükseltti ve yılın başında kazandığı ivmeyi sürdürmesini sağladı.

Meme coin, son 24 saat içinde %82’lik bir artışla bu yazı yazılırken 0.00006479 dolardan işlem görüyor. Dijital varlık, 2023’ün başından bu yana şaşırtıcı bir şekilde %500’ün üzerinde değer kazandı.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Elon Musk ve listeleme gelişmelerinden önce de, Floki, topluluğun yeni bir teklifte yaklaşık 5 trilyon token yakmak için oy kullanmasının ardından bir başka yukarı yönlü fiyat dalgalanması yaşamıştı.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : the daily hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?