Mart 2, 2023

Meme Coin Yatırımcılarına Müjde: Beklenen Listeleme Geldi!

ABD’deki en büyük borsalardan biri, popüler meme coin BONE için destek eklediğini açıkladı. Duyuruya göre, Crypto.com kullanıcıları artık BONE/USD çifti üzerinden işlem yapabilir.

Borsanın bu kararı vermek için altı aydır bir değerlendirme sürecinde olduğunu belirtmekte fayda var. Topluluk bunun için büyük bir mücadele verdi diyebiliriz.

Bu listeleme haberi meme coin topluluğu tarafından sevinçle karşılandı. Gelişmeye tepki gösterenlerden biri de Shytoshi Kusama oldu. Shiba Inu geliştiricisi, “Vay be!” yazarak heyecanını dile getirdi.

Shibarium Beta’nın yaklaşan lansmanı, Bone ShibaSwap listelemeleri için önemli bir ivme yarattı. BONE, Shibarium Layer-2 çözümünde yerel bir “Gas Token” olarak kullanılacak. Meme coin, Ethereum’daki gwei’ye benzer şekilde, Shibarium’daki işlem ücretlerinin ödenmesine yardımcı olacak token olduğu için Shibarium’da yani genel olarak SHIB ekosisteminde önemli bir role sahip.

Bu doğrultuda birçok borsa meme coin için destek ekledi. Bunlar arasında Swapzone, Huobi Global ve Gate.io’nun da bulunduğu birçok önemli borsa yer alıyor. Bu desteklerin BONE görünürlüğünü ve erişilebilirliğini daha da artırdığı söylenebilir.

BONE topluluğu bu listelemelerle yetinmiyor. Shiba Inu topluluğu, bu amaçla oluşturulan bir change.org imza kampanyasıyla, en iyi kripto borsası Binance’i de BONE’u listelemeye çağırıyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : the crypto basic
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?