Ocak 29, 2024

Meme Coin Yakımları Hız Kesmeden Devam Ediyor: Yakım Oranı %4.907 Fırladı!

En büyük ikinci meme coin olan Shiba Inu yakımlarına hız kesmenden devam ediyor. Şu anda yakım oranında %4.907’lik şaşırtıcı bir artışa tanıklık ederek yatırımcılar ve piyasa analistleri arasında heyecan dalgası yarattı.

Ağda 24 saat içinde toplam dokuz işlemde 19.387.761 SHIB token yakımı yapıldı. Bu faaliyet, yalnızca 387.207 SHIB token’ının yakıldığı bir önceki güne kıyasla keskin bir yükselişi temsil ediyor. Haftalık yakım oranı da bu yükseliş eğilimini destekliyor ve son yedi günde yakılan toplam 210.346.123 SHIB token ile %38,16’lık bir artış gösteriyor.

Kripto para arenasında yakım kavramı tokenları etkili bir şekilde dolaşımdan kaldırmayı tanımlamaktadır. Bu uygulama, arz ve talep ilkeleri nedeniyle kalan token’ların değerini potansiyel olarak artırmayı amaçlamaktadır.

Koinfinans.com olarak bilidirdiğimiz üzere Meme coin’in fiyatı şu anda nispeten yatay bir hareket izliyor ve 0,000009 dolarcivarında seyrederek çok az dalgalanma gösteriyor.

Öte yandan meme coin 23 Ocak tarihinde 0,00000843 dolar seviyesinden küçük bir toparlanma kaydettti. Ek olarak birkaç gün boyunca bu seviyenin üzerinde kaldı.

Bununla birlikte, boğalar SHIB’in fiyatını 28 Ocak’taki son yüksek seviye olan 0,00000925 doların üzerine çıkarmakta zorlanmış görünüyor.

Shiba Inu’yu Bekleyen Senaryolar

Shiba Inu’nun fiyatı yükselişine devam ederse bir sonraki direnç seviyesi olan 0,00000984 doları ve ardından psikolojik olarak önemli olan 0,00001 dolar seviyesini hedefleyebilir. 0,0000100 doların üzerine çıkılması olumlu bir dönüşe işaret edebilir ve potansiyel olarak Mayıs 2022’den bu yana görülmemiş olan 0,0000200 dolar seviyesine doğru bir yükselişi tetikleyebilir.

Tersine, Ocak ayı boyunca SHIB’in fiyatını destekleyen 0,0000085  dolarlık önemli destek seviyesinin altına düşülmesi, düşüş eğilimine ve daha fazla fiyat düşüşüne işaret edebilir. İzlenecek bir sonraki destek seviyeleri, daha önce güçlü talep bölgeleri olan 0,000008 dolar ve 0,000007 dolar olacaktır.

Kaynak : ETHNEWS
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?