Mayıs 22, 2022

Meme Coin, Yakımlarda Yeni Dönüm Noktasına Ulaştı!

  • Popüler meme kripto para birimi yeni ve önemli bir dönüm noktasına ulaştı. SHIB yakım portalının piyasaya sürülmesinden bu yana oldukça tatmin edici miktarlarda yakım gerçekleşti.

50 Milyar SHIB yakım rüyası sonunda gerçek oldu. Topluluk tarafından yayınlanan verilere göre 23 Nisan 2022’de SHIB Burn Portal’ın başlatılmasından bu yana, bir aydan kısa bir süre içinde 50 milyar Shiba Inu (SHIB) yakıldı.

Shiba Inu Topluluğunun son 4 haftada gerçekleştirilen binlerce ayrı işlemle, dolaşımdan 579.500 dolar (itibari fiyatla) değerinde 50 Milyar SHIB’yi sonsuza kadar çıkardıkları göz önünde bulundurulduğunda, yatırımcıların ShibaBurn ödüllerinden oldukça memnun olduğu söylenebilir.

shib burn

ShibaBurn ödül dağıtımı, SHIB yakım oranını artırdı

SHIB Burn Portal yakım portalının lansmanından sonra Shiba Inu ekibi, topluluğunu token’larını yakmaya teşvik etti ve yakım gerçekleştirenlerin Shiba Inu’nun resmi ekosistem ortağının token’ı olan Ryoshi Vision ile ödüllendirileceğine söz verdi.

KoinFinans tarafından da bildirildiği üzere ilk ShibaBurn ödül dağıtım vaadi 17 Mayıs’ta resmi olarak yerine getirildi. Ryoshi Vision, tweet aracılığıyla resmi olarak Shiba Inu Burn Portal ödüllerinin ShibaSwap’ta yayınlandığını, yani Ryoshi Vision’ın SHIB Yakıcılar arasında dağıtıldığını ve bundan sonra her hafta SHIB Yakıcılarının aynı şekilde ödüllendirileceğini açıkladı.

İlk ödüllerin verildiği duyurusu, Shiba Inu Topluluğunu neşelendirdi ve yakım projesine olan güvenlerini güçlendirdi.

ShibaBurn ödüllerinin dağıtımının başlamasının bir sonucu olarak, SHIB yakım oranı son 72 saat içinde çarpıcı bir şekilde arttı ve 286 farklı işlemde toplam 18.348.470.507 (18.34B) Shiba Inu token yakıldı.

SHIB Burn Portalının lansmanından bu yana en büyük SHIB yakımı

KoinFinans tarafından bildirildiği üzere 18 Mayıs Çarşamba günü SHIB yakımlarında bir zirve yaşandı. Gizemli bir kripto cüzdanı, tek bir işlemde 124.300 dolar değerinde 10 milyar SHIB yakarak yeni bir rekor kırdı.

Bu, sadece şimdiye kadar topluluk liderliğinde gerçekleştirilen en büyük yakım değil, aynı zamanda tek bir işlemle gerçekleştirilen en büyük yakım ve bunların yanı sıra Burn Portal lansmanından bu yana gerçekleştirilen yakımların en büyüğü oldu.

Bu büyük yakma aynı zamanda SHIB Burn Portal’ın 30 günden kısa bir sürede 50 milyar token yakımı konusundaki ilk önemli kilometre taşına ulaşmasına da yardımcı oldu.

Yukarıda belirtilen istatistikler, Shiba Inu’nun ekosisteminin arkasındaki geliştiricilerin SHIB için SHIB Burn Portalı kullanarak oyun değiştiren bir hamle başlattığını açıkça gösteriyor.

SHIB x RYOSHI Vizyonu

SHIB Burn Portal, Ryoshi Vision ile iş birliği içinde geliştirilmiş bir projedir ve resmi olarak 23 Nisan 2022’de (bir ay önce) hayata geçirilmiştir. Bu durumun ardından, SHIB Burn’ü teşvik etmek için Shiba Inu’nun arkasındaki ekip, SHIB holder’ları için stratejik olarak “Ödül Mekanizmasını” hayata geçirdi. ShibaBurn Ödül Mekanizması, SHIB Burn Portal’ı kullanarak SHIB’i yakan kişinin yakım karşılığında (ödül olarak) bir Ryoshi Vision token’ı almasıyla gerçekleşir.

Geçtiğimiz aylarda Shiba Inu Discord moderatörü olan Queenie, Twitter’dan yaptığı bir paylaşımda, “her şey planlandığı gibi giderse” yakım portalı sayesinde her yıl köpek temalı kripto para biriminin toplam arzından yaklaşık 111 trilyon birim SHIB’in yakılabileceğini söylemişti.

Fiyat hareketlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz

Kaynak : thecryptobasic
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?